Železářství v Brně nabízí nejen hutní materiál, ale i zemní vruty

5. září 2015  MediaShow.cz   Stavíme  2193 zobrazení  361 slov

PR. Příběh železářství Eika se začíná psát roku 1991, kdy tato společnost začala nabízet široký sortiment hutního materiálu a hutních výrobků. Nabídka zboží se neustále rozšiřuje a díky zkušenostem, které společnost Eika získala za třiadvacet let své existence, nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní servis a služby, které rok co rok zkvalitňuje.

šrouby. Foto: archiv Pixabay.comšrouby. Foto: archiv Pixabay.com

Na trhu si Eika vydobyla přední postavení a dostala se do povědomí maloobchodníků, řemeslníků i stavebních firem.

Společnost se pyšní rychlostí dodávek materiálu, komplexností sortimentu i služeb, seriózností a individuálním přístupem k zákazníkovi a odběrovým místem ve Znojmě i Brně.

Ráj kutilů i profesionálů

V železářství v Brně si každý přijde na své, ať už jde o domácího kutila, či profesionálního řemeslníka. Železářství disponuje více než dvanácti tisíci položkami železářského, popřípadě jiného zboží, a tak je téměř nemožné, abyste zde nenašli to, co hledáte.

Pomocnou ruku vám navíc nabídne profesionální personál, jenž se postará o nejefektivnější způsob řešení vašeho přání. Z opravdu širokého sortimentu jmenujme například pletiva, lana a řetězy, řezné a brusné materiály, hadice nebo také například zemní vruty KRINNER.

Zemní vruty KRINNER, moderní základy staveb

Díky zemním vrutům KRINNER, jenž jsou součástí nabízeného sortimentu - jako je prodej hutního materiálu - železářství Eika, vybudujete základy staveb během několika málo minut, navíc levně a naprosto bez námahy.

Tyto zemní vruty patří mezi moderní stavební prvky jednadvacátého století. Zapomeňte na namáhavé výkopy a betonování, zemní vruty jsou skvělým řešením pro stavbu zahradních domků, oplocení, altánů, můstků a všeho dalšího, co vás napadne.

Pozinkovaný povrch navíc zajistí dlouhou životnost všech staveb. Proč dělat věci zbytečně složité, když můžou být naprosto jednoduché! Jednoduché tak, jako zemní vruty KRINNER.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil