Využijte plastová a hliníková okna či zimní zahrady od profesionálů

4. prosinec 2012  MediaShow.cz   Stavíme  3764 zobrazení  364 slov

PR. Plastová a hliníková okna nebo zimní zahrady jsou standardní součástí nových i rekonstruovaných domů. Doporučuje se věnovat pozornost výrobci a dodavateli těchto stavebních komponentů.

Využijte plastová a hliníková okna či zimní zahrady od profesionálůVyužijte plastová a hliníková okna či zimní zahrady od profesionálů

Plastová okna, hliníková okna a zimní zahrady jsou prvky, které spoluvytvřejí moderní stavbu. Specialistou na výrobu těchto komponentů je například Dafe plast.

Firma je charakteristická kvalitou svých výrobků. Proto vyrábí plas­tová okna a dveře z profilů německé firmy REHAU, která patří k absolutní špič­ce v tomto oboru. Okna a dveře jsou osaazeny kováním ROTO, což zaručuje bezproblémovou funkčnost po dlouhá desetiletí. Oblíbena zákazníky je prodloužená záruka na plastová okna na dobu 5 let. K tomu je veškeré poradenství a zaměření zdarma.

Hliníková okna a dveře

Společnost je především předním výrobcem hliníkových oken, dveří, fasád a stále více oblíbených zimních zahrad. Hliníkové prvky jsou vyrobeny z profilu německé firmy SCHÜCO, což je záruka vyvinutého systému.

Hliníkový profil oken je nabízen v takovém sortimentu, aby obsáhl veškeré návrhy. Uplatnění těchto výrobků je u rodinných domů (okna, dveře, zimní zahrady, fasády) či u objektů komerčních (okna, dveře, fasády).

Zimní zahrady

Vzhledem k tomu, že zimní zahrady se stávají stále oblíbenějším prvkem u rodinných domů, výrobce se na to zaměřuje. Aby však zimní zahrada byla schopna plnit celoroční účel, musí splňovat základní kritéria pohodlného užívání - neměla by se rosit, v zimě by v ní nemělo být chladno a v létě zase horko.

Výdy je tedy nutné, aby konstrukce zimní zahrady splňovala přísná kritéria. Hodně tedy záleží na kvalitním projektu, použití špičkových technologií a osvědčených materiálů.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil