Vyměňte si okna a dveře ve svém domě díky dotaci

27. březen 2014  MediaShow.cz   Stavíme  2677 zobrazení  393 slov

PR. Je čas na výměnu starých oken za nová. Díky dotaci lze získat finance na plastová okna i zimní zahrady.

Plastové okno, řez profilem. Foto: archiv Defa-plastPlastové okno, řez profilem. Foto: archiv Defa-plast

Okna, dveře, zimní zahrady jsou nezbytnou součástí nejen rodinných domů, ale i veřejných budov. Nyní je správný čas na výměnu a pořízení zcela nových a hlavně energeticky úsporných stavebních prvků.

Plastová okna jsou nejrozšířenějším typem oken. Není se čemu divit. Mají široké použití - jsou vhodná pro novostavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů. Použovají se často i pro pro komerční objekty.

Plastové a hliníkové profily

Třeba výrobky Dafe-plast jsou vyráběny ze špičkových a prověřených systémových profilů REHAU. Součástí oken je kování ROTO, které zajišťuje bezproblémovou funkčnost po dlouhá desetiletí. Firma navíc poskytuje prodlouženou záruku na plastová okna na 5 let a veškeré poradenství a zaměření je zdarma.

Hliníková okna a fasády jsou používány často u zimních zahrad. Komponenty mají hliníkové prvky ze špičkového profilu německé firmy SCHÜCO, která je dlouholetým odborníkem ve výrobě hliníkových prvků.

Zimní zahrady jsou také důležitou součástí výrobního sortimentu. S komponenty lze pracovat velmi variabilně, přizpůsobují se architektonickým návrhům, díky tomu lze vytvořit velmi zajímavé konstrukce zkrášlující fasády.

Zelená úsporám

V současnosti si navíc lze pořídit nová plastová a hliníková okna se zimní zahradou snadnějši než dosud. Spuštěn byl dotační program Nová Zelená úsporám a výrobky defa-plast byly jsou registrovány mezi doporučenými, které splňují přísná kritéria dotačního programu.

A není se čemu divit. Vždyť při výměně původních dřevěných oken za plastová okna Progress lze docílít zlepšení izolačních vlastností až o 76%.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x