Vybírejte prověřená plastová okna. A to od kvalitních značek

11. duben 2013  Redakce MS   Stavíme  3554 zobrazení  321 slov

PR. Okna jsou důležitá pro zamezení únikům tepla z objektů. Kvůli stále rostoucím cenám energií za teplo je kvalita o to důležitější.

Vybírejte prověřená plastová okna. A to od kvalitních značekVybírejte prověřená plastová okna. A to od kvalitních značek

Každý dům potřebuje okna. A na trhu se nejčastěji objevují plastová okna mnoha typů a barev. Jejich použití se odvíjí dle několika parametrů - ať je to cenou, estetikou či podle účelu budovy.

Třeba výrobce oken Plastokno má ve svém sortimentu všechny hlavní značky jako Rehau, KBE, Shücko, Geneo. Zákazník si tak může vybrat z široké nabídky. Okna splňují požadavky, které jsou v současnosti nutností, aby výrobky splňovaly normy.

Plastová okna

Plastová okna jsou z pětikomorového profilového systému o stavební hloubce 70 mm a osazená izolačními dvojskly nebo trojskly. S teplým meziskelním rámečkem TGI se vyznačují velmi dobrými tepelně izolačními schopnostmi s omezením rizika povrchových kondenzací.

Standardně je využívaný systém středového těsnění s celkem třemi těsněními ve funkční spáře mezi rámem a křídlem. Dvoustupňový těsnící systém zabezpečuje vysokou odolnost oken umožnuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.

V sortimentu jsou i plastová okna z šestikomorového profilového systému o stavební hloubce 80 mm pro nízkoenergetické domy. Nebo plastová okna z plně osmikomorového profilového systému o stavební hloubce 86 mm a osazená izolačními trojskly.

Šest důvodů pro lepší výběr

Na trhu je dost výrobců a prodejců plastových oken. Specialista Plastokno nabízí šest důležitých důvodů, proč si vybrat právě tuto firmu.

Tak zejména kvůli inovaci, bezpečnosti, úspoře, kvalitě, komfortu, ceny.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil