Venkovní dlažba a další betonové prvky od firmy Presbeton: I beton může mít své kouzlo

16. březen 2014  Roman Beneš  Stavíme  3146 zobrazení  467 slov

PR. Presbeton vyrábí kvalitní betonové prvky a systémy. Jsou vhodné pro soukromé objekty a zahrady, ale i veřejná prostranství ve městech a obcích.

Zdroj: presbeton.czZdroj: presbeton.cz

Betonové prvky jsou u soukromých pozemků a staveb považovány sice za praktické, nicméně ne příliš atraktivní. O tom, že tomu tak rozhodně nemusí být, vás přesvědčí betonové produkty od tradičního českého výrobce, společnosti Presbeton.

Firma Presbeton má bohatou historii. Její úplné počátky sahají vlastně již do dvacátých let minulého století, kdy tehdy vznikla malá rodinná firma. S větším úspěchem a v moderní podobě se pak Presbeton zjevil v devadesátých letech po změně režimu. Dnes má firma několik plně automatických linek, které denně vyprodukují velké množství materiálu.

Venkovní dlažby Presbeton

Presbeton vyrábí kvalitní betonové prvky a systémy, které jsou vhodné pro soukromé objekty a zahrady, ale i veřejná prostranství ve městech a obcích. Mezi hlavní produkty, které jsou u firmy Presbeton velmi žádaným zbožím, patří zejména venkovní dlažby. Ty se vyrábějí v mnoha variantách, od plošných, přes drenážní, reliéfní až po mimořádně atraktivní zámkové dlažby.

Další betonové produkty

To však zdaleka není vše, co může Presbeton svým zákazníkům nabídnout. Vyrábí také zdicí prvky (tvarovky, cihly atp.), schodišťové prvky a v neposlední řadě i různé okrasné prvky do zahrad, kupříkladu betonové sedačky a lavičky, ale i květináče a další betonové produkty.

Konkurenční výhody Presbetonu

Presbeton nabízí především kvalitu svých produktů. Na rozdíl od levného zboží, které často pochází ze zahraničí, je na dlažby a další prvky od Presbetonu spolehnutí, což ostatně dokazuje dlouholetá záruční lhůta. Kromě toho oceníte i širokou síť smluvních prodejců, kteří výrobky od firmy Presbeton prodávají po celé České republice.

Kde získáte informace

O kompletní nabídce společnosti se dozvíte také prostřednictvím jejích internetových stránek presbeton.cz. Na nich najdete detailní informace o jednotlivých produktech, ale i historii firmy a seznam smluvních prodejců. Tedy vše podstatné, co potřebujete vědět k tomu, abyste se přesvědčili, že betonové prvky od firmy Presbeton jsou skutečně tak kvalitní, jak se o nich říká.

Komerční sdělení kupclanek.cz


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x