Technické izolace Anticor patří mezi významné izolační produkty na trhu

18. prosinec 2013  MediaShow.cz   Stavíme  2515 zobrazení  330 slov

PR. Technické izolace jsou důležitou součástí v mnoha průmyslových odvětvích. Především v plynárenství, teplárenství či stavebnictví.

Technické izolace. Foto: archiv Anticor.czTechnické izolace. Foto: archiv Anticor.cz

Jedním z významných hráčů je společnost ANTICOR. Ta se specializuje na nejlepší protikorozní izolace na trhu. Především páskové systémy Anticor plast a Polyken, teplem smrštitelné materiály Covalence, termosetové polyuretanové povlaky Protegol a Anticor Syntetix patří mezi hlavní produkty.

Především technické izolace VentureClad patří mezi ty produkty, na které se může spolehnout každý stavebník. Jedná se o patentovaný laminovaný hliníkový povlak s absolutně nulovou paropropustností.

Kde se používají technické izolace

Používá se především pro mechanickou ochranu izolačních obkladů a opláštění na vzduchotechnice a vodovodních rozvodů a teplovodů. Pětivrstvý samolepicí materiál se instaluje snadno a rychle bez použití speciálních nástrojů, což zkracuje čas při instalaci.

Dalším modifikovaný typ této technické izolace se používá pro mechanickou ochranu izolačních obkladů a opláštění na vzduchotechnice a vodovodních rozvodů a teplovodů. Šestitivrstvý samolepicí materiál se instaluje snadno a rychle bez použití speciálních nástrojů, což zkracuje čas při instalaci.

Izolace se dodávají v rozměrech šířka a délka 50x50 či 500x50, 1000x50 nebo 1500x50.

Vlastnosti technické izolace

Technické izolace jsou vytvořeny jako samolepicí povlak z 6-ti vrstvého laminovaného hliníku (3× Al, 3× polyester).  Splňují požadavky pro stavbu zařízení v potravinářském průmyslu. Jsou testovaný a schválený proti znečištění zeminou. Rozsah pracovních teplot činí od –34 do 149 °C a teplota při aplikaci od –23 do 120 °C.

Společnost ANTICOR Bohemia je na českém trhu od roku 2000. V Polsku a sousedních zemích od roku 1991.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil