Střešní krytina je základem střechy. Plechové kritiny jsou ideální pro příznivé vlastnosti

23. srpen 2013  MediaShow.cz   Stavíme  2645 zobrazení  447 slov

PR. Dům potřebuje střechu a ta zase kvalitní krytinu. Tu například vyrábí specialista SATJAM v rámci moderního střešního systému.

Střešní krytina SATJAM je zárukou kvality. Foto: archiv SATJAMStřešní krytina SATJAM je zárukou kvality. Foto: archiv SATJAM

Když se stavebník rozhoduje, kterou střešní krytinu zvolí, má v současnosti poměrně mnoho možností. Jednou z těch tradičních variant je plech. A pokud se majitel domu či haly rozhodne pro plechovou střechu, zkušení odborníci potvrdí, že to byla správná volba.

Plechová střešní krytina má univerzální použití, disponuje vynikající odolností vůči nepříznivému počasí a pokud jsou vytvořeny v prvotřídním moderním provedení, není co řešit.

Na českém trhu od roku 1995 působí společnost SATJAM, která je dodavatelem kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Tato firma vyrábí a dodávají na trh moderní střešní krytiny SATJAM důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Navíc tento moderní střešní systém získal v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.

Střešní krytina mnoha druhů

Firma má ve výrobním programu tři typy: střešní krytinu, kompletní příslušenství střech jako jsou okapy, dále trapézové plechy pro opláštění budova.

Plechová střešní krytina SATJAM má univerzální použití. Vybrat si lze z těchto možností: Roof, Grande, Arad premium, Rapid, Bond exclusive, Bond metalic.

Mezi hlavní vlastnosti patří tyto přednosti: Především nízká hmotnost. Tím pádem nemusí být střešní konstrukce masivní a lze výrazně ušětřit, narozdíl od klasické "taškové" krytiny (ať už z pálených nebo betonových tašek). Pak tu je vysoká kvalita meteriálu. S tím souvisí i široká paleta barev a povrchových úprav. A samozřejmě dlouhá životnost.

Díky tomu, že SATJAM nabízí kompletní střešní systém s příslušenstvím, zajištěno je vysoce kvalifikované poradenství a zákaznický servis. Firma má několik poboček: v Ostravě a Brně, dále v Praze, Hradci Králové a Ústí nad Labem. S tím souvisí i poradenství pro projektanty.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil