Stavíte či renovujete? Zvolte správnou půjčovnu lešení

9. duben 2013  MediaShow.cz   Stavíme  2934 zobrazení  574 slov

PR. Pro stavbu nebo rekonstrukci domu je často zapotřebí lešení. Důležitá je ale správná volba - a to z mnoha důvodů.

Stavíte či renovujete? Zvolte správnou půjčovnu lešeníStavíte či renovujete? Zvolte správnou půjčovnu lešení

Když plánujeme novou výstavbu či rekonstrukci jakéhokoliv objektu, často se neobejdeme bez lešení. To patří mezi základní pomocné konstrukce při realizaci stavby domu či jenom, pokud opravujeme fasádu nebo zateplujeme.

S lešením je tedy nutné počítat už při plánování stavby a jejího rozpočtu. Lešení je poměrně významnou položkou, pokud sestavujeme rozpočet, abychom zamýšlenou realizaci čehokoliv udělali.

Teď se možná ptáte, kde lešení vzít. To se samozřejmě nekupuje, ale půjčuje. Na českém trhu jsou specializované firmy, které fungují jako půjčovna lešení. Pokud se tedy rozhodnete stavět, ať už jste soukromník nebo stavební firma, pronájem lešení je přesně tou správnou volbou.

Na Vysočině a na jižní Moravě je specialistou Autocolor, který je poskytovatelem lešení. V okolí Velkého Meziříčí, Brna, Jihomoravského kraje, Jihlavy nebo Vysočiny se jako zákazník můžete spolehnout na kvalitu a cenovou výhodnost služeb.

Poradenství a nabídka zdarma

Především poradenství a odborná konzultace je zdarma. Je jasné, že málokdo má ucelenou představu, jak si objednat lešení. Princip je totiž v tom, že cena pronájmu se odvíjí od plochy a počtu dní zápujčky. V kalkulaci specialisté zohlední nasazení jednotlivých prvků lešení, zvolí nejvhodnější typ lešení a rovněž zahrnou jeho montáž a demontáž. Na základě toho vznikne cena pronájmu lešení.

Ideální je na začátku si orientační cenu spočítat i pomocí kalkulátoru pronájmu lešení , který přiblíží celkovou cenu.

Další podstatnou výhodou a předností je obrovské množství lešení. Není tedy problém si zapůjčit lešení v jakémkoliv rozsahu a pro jakýkolv typ stavby. V portfoliu jsou třeba lešení typu Sprint, Boss, Layhem.

Sprint

Lešení typu Sprint patří k osvědčeným a světově rozšířeným rámovým lešením. Nejmodernější koncepce rámového lešení je založená na požadavcích zákazníků a analýze nedostatků dosavadních systémů.

Boss

Boss je mobilní lešení z hliníkových slitin. Jsou ideální pomocnou konstrukcí pro využití v potravinářských závodech, na veřejných prostranstvích, v atriích a všude tam, kde je třeba použít čisté věže pro montážní práce a jakékoliv opravy.

Layher

Lešení Layher umožňuje postavit extrémně lehkou konstrukci, která má zároveň stejnou únosnost jako jiné systémy rámového lešení. Layher Blitz je vyvinut s maximálním využitím materiálu jednotlivých komponent při zachování jednoduchosti montáže a demontáže.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil