Projektování, realizace a financování nového bydlení

24. únor 2013  Roman Beneš  Stavíme  2345 zobrazení  467 slov

PR. Při výstavbě rodinného domu je nejrychlejší a nejsnadnější volbou nechat si vyprojektovat kompletní návrh a výstavbu od zkušené stavební společnosti. Se stavbou tak budete mít jen minimální starosti.

Projektování, realizace a financování nového bydleníProjektování, realizace a financování nového bydlení

Rodinné domy si mnoho lidí staví vlastními silami. To však nemusí praktické, neboť projektace a samotná výstavba může zabrat mnoho času. Daleko efektivnější je spojit síly s kvalitní firmou, který se zabývá projektováním a výstavbou rodinných domů na míru dle přání klientů.

PROmiprojekt, s.r.o.- realizace rodinných domů

Společnost PROmiprojekt s.r.o., která má sídlo v Bratislavě, již téměř deset let projektuje a staví rodinné domy po celém Slovensku i v České republice. Její služby jsou komplexní. Vyhotoví vám tak kompletní projektovou dokumentaci a veškeré stavební práce, rodinný dům vám postaví přesně dle vašeho přání, od základů až po inženýrské sítě. V současné době firma nabízí více než 100 projektů, které lze různě dle potřeb modifikovat tak, abyste získali váš vysněný rodinný dům, v němž strávíte celý zbytek života. Společnost PROmiprojekt s.r.o. staví klasické rodinné domy i bungalovy, které mohou sloužit třeba i jako rekreační objekty. Více informací o nabídce společnosti se dozvíte přímo na jejích internetových stránkách promiprojekt.sk, v případě zájmu si lze objednat také katalog. Zcela nový katalog s nabídkou rodinných domů a bungalovů bude k dispozici v průběhu března, a to samozřejmě zcela zdarma.

Financování vlastního bydlení

Získání bydlení ve vlastním rodinném domě je poměrně drahou záležitostí. Ne každý má uspořen dostatek finančních prostředků. V případě, že si přesto chcete koupit či nechat postavit nový rodinný dům, můžete jej financovat z půjček. Kromě klasické neúčelové půjčky je v tomto směru výhodná hlavně speciální půjčka na bydlení, která má nižší úrokové sazby. Její splácení lze rozložit až do několika desítek let, díky čemuž vám nebude tolik zatěžovat měsíční rodinný rozpočet. Díky půjčce na bydlení si můžete dopřát vysněný rodinný dům i v případě, že aktuálně nemáte naspořené statisíce korun.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x