Pracovní plošiny všeho druhu usnadňují práci

26. únor 2011  PR   Stavíme  3331 zobrazení  356 slov

Pracovní nebo montážní plošiny jsou často nezbytné při práci ve výškách. Zejména ve stavebnictví jsou nedílnou součástí montáží.

Pracovní plošiny všeho druhu usnadňují práciPracovní plošiny všeho druhu usnadňují práci

Pokud potřebujete k práci plošiny, avšak si je nechcete přímo kupovat, stačí využít služeb nejaké specializované firmy. Na trhu existují prodejci, kteří třeba montážní plošiny jen pronajmou. Vhodné je ale zároveň vybírat ty, kteří nabízejí plošiny nejmodernějších konstrukcí a nadstandardní kvality.

Reklama

Takovou firmou je třeba STATECH s pobočkami v Praze, Brně nebo Ostravě. V těchto městech pro široké okolí nabízí pronájem, prodej a servis pro montážní plošiny, zvedací plošiny, samohybné, ale i vysokozdvižné vozíky. Tým odborně zaškolených pracovníků ochotně navrhne adekvátní řešení i těch nejnáročnější projektů.

Firma svou činnost započala v roce 2006 a hlavní činností byl. Později se zahájil i Genie a je společnost výhradním zastoupením dalších výrobců pracovních plošin, italských automobilových nástaveb ISOLI a speciálních pásových a přívěsných plošin TEUPEN. Kromě pronájmu a prodeje je nabízen i bazar plošin.

Ke konci roku 2008 došlo k posílení pozic na českém trhu spojením se zahraničním partnerem, holandskou firmou PON. Společnými silami se podařilo v lednu 2009 dostavět novou centrálu pro pracovní plošiny pro ČR.

Portfolio služeb zahrnuje také poradenství. To je vhodné třeba při nákupu strojů, ale i v případě jen zapůjčení. Obchodní zástupci ochotně a zdarma také provedou zaměření místa nasazení plošiny a doporučí, zda je výhodnější stroj nakoupit či zapůjčit. Zároveň doporučí konkrétní stroj, s kterým je nutno požadovanou činnost vykonat.

Ke školení obsluh pracovních obsluh má STATECH k dispozici nové školící středisko v Dolních Beřkovicích. Zde je schopna najednou vyškolit až 40 lidí.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x