Pořiďte si stylová a praktická garážová vrata

9. srpen 2015  MediaShow.cz   Stavíme  2985 zobrazení  390 slov

PR. Kvalitní automatická garážová vrata zajišťují bezpečnost a snadno se ovládají. Vystupování z vozu pro ruční otevření garáže je minulostí. Vyzkoušejte si automatické pohodlné otevírání vrat a plynule vjeďte do garáže bez zastavování.

Garážová vrata. Foto: lomax.czGarážová vrata. Foto: lomax.cz

Stylový moderní vzhled

Nejenom, že jsou automatická garážová vrata praktická, ona i skvěle vypadají. S moderními vraty chránící vjezd do vaší garáže se budete cítit jako filmová hvězda bez ohledu na to, s jakým autem budete do garáže zajíždět. Vyberte si ze široké nabídky barev, materiálů a kombinací ideální vrata, která budou nejlépe sedět na vaší garáž a k vašemu domu.

Bezpečnost a odolnost

Kvalitní materiály a bezpečnostní prvky udělají z vaší garáže nedobytnou pevnost. Speciální prvky zabraňují vypáčení garážových vrat. Jiná bezpečnostní opatření se starají o zamezení úrazu nebo poškození majetku při manipulaci s vraty. I velké firmy ocenily nabízenou jistotu v zabezpečení a odolnosti pro průmyslová vrata.

Komfortní ovládání

O automatické zavírání a otevírání vrat se stará energeticky úsporný systém. Profesionální provedení zajišťuje velmi tichý a téměř bezhlučný chod. Podle typu jsou vrata nejčastěji ovládána pomocí dálkového ovládání nebo speciálním čipem.

Vsaďte na kvalitu

Nespokojte se pouze s obyčejnými garážovými vraty, ale chtějte tu nejvyšší možnou kvalitu od jedničky na českém trhu garážových vrat. Společnost LOMAX má k dispozici vlastní válcovací linku a veškeré panely si vyrábí sama. Zaručuje tím dlouhou životnost, pevnost a bezpečnost.

V nedávné době společnost LOMAX rozšířila nabídku o venkovní rolety. Veškeré komponenty nutné pro výrobu jsou brány od ověřených firem, které maximálně splňují stanovené normy. Společnost se stará o své zákazníky a objednané zboží dodává v krátké době a vše je profesionálně namontováno přesně podle vašich představ.

Chcete taková garážová vrata? Najdete je na www.lomax.cz.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil