Poradíme, jak získat rodinný dům za cenu bytu. Co ještě nabízí stavební firma?

26. září 2013  MediaShow.cz   Stavíme  2156 zobrazení  418 slov

PR. Stavební práce z oblasti inženýrských, průmyslových, občanských a bytových staveb či sanačních a asanačních prací je vhodné přenechat specializovaným stavebním firmám. Některé nabízejí i developerské projekty pro bydlení.

Bytový dům od firmy Šmak v Ráječku na Blanensku. Vizualizace: ŠmakBytový dům od firmy Šmak v Ráječku na Blanensku. Vizualizace: Šmak

Jednou z takových je brněnská stavební firma Šmak. Mezi hlavní činnosti patří: občanské stavby, průmyslové stavby, rekonstrukce domů a objektů, výstavba interiérů, stavby, dostavby rodinných domků, stavby a rekonstrukce ploch, komunikací, výstavby hal logistických areálů, rekonstrukce bytových jader nebo suchá stavba.

Firma Šmak disponuje se 150 pracovníky podle potřeby, a to jak s vlastními zaměstnanci, tak stálými externími kvalifikovanými pracovníky. Výhodou je zabezpečení prací i o sobotách a nedělích, což se velmi pozitivně projevuje na zkrácené době výstavby.

Technické zázemí s 11 techniky umožňuje dobrou organizaci při zajištění komplexních dodávek na klíč, jak ve fázi předvýrobní přípravy, tak při vlastní realizaci, protože technici jsou zkušení provozáři s dlouholetými zkušenostmi. Stavební firma Šmak má rovněž autorizované techniky a inženýry, kteří jsou oprávněni provádět stavby náročnějšího charakteru.

Firma má působení ve svém objektu s kancelářskými prostorami, dílnami, sklady a stavebním dvorem, je vybavena dopravními prostředky, lehkou a střední mechanizací, včetně lešení.

 

Stavby jsou dle požadavku investora budovány na klíč, s komplexním zajištěním nejen vlastních stavebních prací a subdodávek, příp. technologie, ale i inženýrské činnosti vč. zpracování projektové dokumentace.

Dům za byt

Firma Šmak má i vlastní developerské projekty. Například rodinné domy Březina - Na Kopečku v půvabné lokalitě Chráněné krajinné oblasti Moravský Kras.Nebo bytový dům Ráječko - U hřiště.

V případě projektu Březina - Na Kopečku jsou k dispozici energeticky úsporné domy s cenou od 21 800 Kč do 24 937 Kč za m². Možnost nastěhování do 4 měsíců od podpisu rezervační smlouvy. A k zajištěna je variabilita interiéru – detaily developer upraví na míru.

Komerční prezentaceReklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil