Pečlivý výběr podlahy je základ pro kvalitní bydlení

23. leden 2011  PR   Stavíme  2288 zobrazení  261 slov

Výběr podlahy patří bezesporu k nejdůležitějším rozhodnutím majitele bytu či domu. Proto pro stavebníky vznikl nezávislý portál o výběru podlahy.

Pečlivý výběr podlahy je základ pro kvalitní bydleníPečlivý výběr podlahy je základ pro kvalitní bydlení

Vyznat se v nabídce různých druhů podlah není vůbec jednoduché. Nabízí se proto návštěva specializovaného výrobce či prodejce, který nás seznámí se všemi možnými variantami. Popíše jejich vlastnosti a poté doporučí vhodnou variantu podlahy.

Reklama

Je tu ale ještě jiná možnost. Využít interaktivní prohlídky různých výrobců podlah specializující se na určité typy. A tak vznikl nezávislý portál o výběru podlahy. Na něm lze prostudovat výrobce podlah, typy, ceníky a prohlédnout si fotogalerii.

V současné době se na českém trhu nejvíce objednávají plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, PVC podlahy a nově také vinylové podlahy, které představují jakýsi "vylepšený model" PVC podlah. Existují ještě laminátové podlahy a korkové podlahy.

Všchny tyto podlahy se od sebe liší v mnoha charakteristikách. Tou první je samozřejmě cena. Dalším důležitým kritériem při výběru podlahy je životnost, odolnost, tepelná voditelnost a další atributy. O všem pojednává nový srovnávací portál.

Na něm lze najít i několik užitečných rad a tipů, které usnadňují výběr podlahy. Dále je k dispozici seznam největších výrobců podlah, kteří se pohybují na českém trhu. Nevyhýbá se ani doporučením.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil