Manipulační technika a vysokozdvižné vozíky pro každého

13. únor 2011  PR   Stavíme  2667 zobrazení  463 slov

Novou manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky by si každá firma měla důkladně vybírat. Samozřejmým požadavkem by se měl stát i servis spočívající v opravách.

Manipulační technika a vysokozdvižné vozíky pro každéhoManipulační technika a vysokozdvižné vozíky pro každého

Manipulační technika a čistící úklidová technika se už od roku 1990 vyrábí ve Dvoře Králové nad Labem, kde sídlí firma EUROliftCZ s pobočkami v Liberci, v Praze a Hradci Králové. Společnost také nabízí vlastní značku vysokozdvižných vozíků.

Reklama

Jako jedna z mála společností nabízí rovněž skutečný servis - opravy, tedy nejen pouhou výměnu. Dále online sledování nákladů, možnost pronájmu, revize a technické prohlídky. Dále pak prodej použité manipulační techniky.

V sortimentu jsou paletové vozíky, nízkozdvižné vozíky, vysokozdvižné vozíky, regalové zakladače či terénní vozíky.

Paletové vozíky jsou vhodné pro manipulaci a přepravu břemen, vychystávání a vykládku či nakládku zboží. Ruční paletové vozíky EUROliftCZ představují globální standard v manipulaci s paletami a to za velmi příznivou cenu. Dále firma nabízí profesionální paletové vozíky PRAMAC, které patří k nejkvalitnějším paletovým vozíkům v Evropě.

Zakoupit lze paletový vozík s váhou, paletový vozík s rychlozdvihem, paletový vozík zkrácený, prodloužený, zůžený či rozšířený. Dále jsou k dispozici paletové vozíky pozinkované a v provedení nerez, paletové vozíky nůžkové manuální a nůžkové s elektrickým zdvihem.

Elektrické nízkozdvižné vozíky jsou vhodné pro manipulaci a vertikální i horizontální přepravu břemen, vychystávání a vykládku či nakládku zboží. Jsou stavěny pro úzké uličky a místa s nedostatkem prostoru. Ručně vedené akumulátorové nízkozdvižné vozíky jsou vybaveny moderní regulací pojezdu s DC nebo AC elektronikou, která zajišťuje plynulý pojezd a nízkou spotřebu energie. Vozíky mají velkou nosnost, robustní konstrukci vysokou provozní odolnost. Možnost volby řízení za chůze nebo ze stupačky.

Čelní vysokozdvižné vozíky jsou nepostradatelnými pomocníky všude tam, kde je třeba nakládat, zakládat, stohovat či jinak manipulovat s výrobky a břemeny. Naše společnost nabízí čelní vozíky různých nosností a zdvihů, které se vyznačují spolehlivostí, výkonem a bezpečnými partnery v manipulaci s materiálem. Levnější variantou jsou pak ručně vedené vysokozdvižné vozíky, které rovněž nabízíme v několika provedeních, manuální nebo elektrické s různou výškou zdvihu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x