Malování a tapetování bytů vyžaduje odborníky v oboru

23. leden 2011  PR   Stavíme  5981 zobrazení  534 slov

Při malování nebo tapetování domů a bytů můžeme využít služeb samostatných řemeslníků. Někdy je ale výhodnější angažovat odbornou firmu se zázemím a garancí kvalitně odvedených služeb.

Malování a tapetování bytů vyžaduje odborníky v oboruMalování a tapetování bytů vyžaduje odborníky v oboru

Malíři pokojů jsou různí. Vhodné je vybírat především ty, kteří mají dlouholeté zkušenosti, plní dohodnuté termíny a mají seriózní jednání. Přesně tímto se řídí kompletní malířský servis v Praze a okolí.

Reklama

Specializuje se na tapetování a malování bytů, domů i kanceláří. Dále provádím štukování a čištění parket a koberců. Tým tvoří zkušení profesionálové, kteří své práci rozumí a mají ji rádi. To se potom odráží na konečném výsledku. Ale hlavně: je samozřejmostí, že po malování a tapetování se provede úklid.

Malování pokojů nezačíná až ve chvíli, kdy se začnou natírat stěny. Kompletní servis zahrnuje již vystěhování nábytku či jeho případně pokrytí igelity. Ze zkušeností se totiž ví, že právě složité přípravy často zákazníky odrazují od rozhodnutí nechat si vymalovat byt.

Tapetování je činnost, která vyžaduje pečlivost a přesnost. Je třeba vybrat správně lepidlo a udržovat v každé fázi tapetování naprostou čistotu. Lepidla určená k tapetování jsou obvykle velmi silná. Stačí tedy jen malá nepozornost a tapety se slepí dohromady. Pokud se však využijí služby profesionálů, nic takového zákazníka nečeká. Zajistí se i materiál, a to včetně samotných tapet, kvalitní lepidlo a veškeré potřebné nástroje.

Mnoho společností podnikajících v oboru tapetování a malování pokojů se domnívá, že úklid se jich netýká. To je ale velký omyl. Profesionální malíř i tapetář je zodpovědný právě i za následný úklid. Barvy i lepidla rychle přisychají k podlaze a už jen za několik málo minut se obtížně odstraňují.

Malířský servis má k dispozici i moderní techniku na čištění parket a koberců . Pravidelné luxování dokáže odstranit viditelnou špínu na povrchu. Pouze speciální přípravky a mycí stroje však odstraní veškeré roztoče a nečistoty skrývající se pod povrchem. Možná budete překvapeni, jak po takové proceduře může i starší koberec a parkety vypadat jako nové. Používají se přírodní přípravky, které nijak nepoškozují zdraví ani materiál.

Vhodné je štukování zdí i stropu, které prodlužuje trvanlivost malby. Štukování by se mělo provádět jednou za čas i před tapetováním. Napraví se drobné nerovnosti na zdech a zároveň se zkvalitní samotné lepení tapet. Štukování se často opomíjí a podle toho to bohužel v některých bytech vypadá. Na staré tapety se vždy pouze nalepí další vrstva tapet a tím práce končí. Tento způsob tapetování je velmi nešťastný. Štukování samozřejmě představuje další náklady. Konečný výsledek je však znát na první pohled.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil