Klimatizace do bytu či domu a kanceláře od profesionálů

3. červenec 2011  PR   Stavíme  3953 zobrazení  304 slov

Smyslem klimatizace je úprava vzduchu na požadované parametry v místnosti. Pro bezproblémový provoz je vhodné mít kvalitní zařízení.

Klimatizace do bytu či domu a kanceláře od profesionálůKlimatizace do bytu či domu a kanceláře od profesionálů

Klimatizace je nedílnou součástí nově budovaných domů, postupně se instaluje i do stávajících objektů. Je to systém nuceného větrání a používá se všude tam, kde je nutné regulovat přirozené prostředí v místnostech a nelze se spoléhat pouze na okna.

Reklama

Rozdělujeme zejména to, zda budeme chtít klimatizaci do bytu, do kanceláře či do domu. Pak jsou i mobilní klimatizace a centrální klimatizace.

Klimatizace do bytu či domu a klimatizace do kanceláře se vybírají podle toho, zda chceme klimatizovat jednu místnost či více místností.

Klimatizace Klima Rapid

Vhodné jsou dělené klimatizace typu SPLIT (jedna klimatizační jednotka vnitřní a jedna klimatizační venkovní). Nebo pak MULTISPLIT, kdy na jednu klimatizační jednotku venkovní je napojeno až 5 klimatizačních jednotek vnitřních.

V nabídce firmy KLIMA RAPID jsou i mobilní klimatizace jako jednotky MIDEA, které jsou vybaveny japonskými kompresory Toshiba. Na tyto jednotky nejsou nutné odborné montáže.

Centrální klimatizace se využívá zejména pro více místností. je určena pro kancelářské a administrativní prostory nebo prodejny. Na jednu venkovní klimatizační jednotku je možné napojit až 16 klimatizačních jednotek vnitřních.

Společnost KLIMA RAPID zastupuje klimatizace značeky MIDEA pro Českou republiku a Slovensko a provádí také kompletních dodávky klimatizací DAIKIN, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu, LG i dalších značkových zařízení.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x