Klimatizace a vzduchotechnika se vyplatí od profesionálů

23. říjen 2011  Redakce MS   Stavíme  3092 zobrazení  362 slov

Komplexní dodávky klimatizace nebo vzduchotechniky je vhodné svěřit profesionálům na stavebním trhu. Důležitá kromě vlastního zařízení je i montáž a servis.

Klimatizace a vzduchotechnika se vyplatí od profesionálůKlimatizace a vzduchotechnika se vyplatí od profesionálů

Klimatizace, tepelná čerpadla, vzduchotechnika či zvlhčovače a odvlhčovače jsou hlavní činnosti a dodávky, kterými se zabývá společnost Klimacool. Ta zajišťuje komplexní služby v oblasti klimatizace a chlazení pro výrobní, kancelářské a bytové prostory.

Reklama

Rovněž zajišťuje realizaci zakázek od konzultací a bezplatného návrhu řešení přes vlastní dodávku až po montáž a vyškolení obsluhy.

Klimatizace

Funkcí klimatizace podle provedení a typu je zejména větrání, chlazení, vytápění, zvlhčování vzduchu, odvlhčování vzduchu, filtraci (ionizaci) vzduchu.

Klimatizace jsou určeny do bytu, jako nástěnné klimatizace, designové klimatizace či mobilní klimatizace. Dále jsou klimatizace do kanceláří, které jsou rozšířeny o podstropně-parapetní klimatizace, kazetové klimatizace, kanálové klimatizace, centrální systémy klimatizace.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou několika typů. Například vzduch-voda jsou zařízení, které odebírá teplo z venkovního vzduchu a pomocí výměníku toto teplo pak předává do systému vytápění domu.

Taková technologie představuje flexibilní a cenově efektivní alternativu elektrokotlů nebo kotlů na fosilní paliva, navíc s možností chlazení.

Vzduchotechnika

V rámci vzduchotechniky se kompletují dodávky vzduchotechnických zařízení malého a středního rozsahu. Do nabídky patří vzduchové clony, větrací a rekuperační jednotky, ventilátory, digestoře (gastro i bytové), komponenty vzduchotechnických rozvodů, vzduchovody a distribuční elementy.

Zvlhčovače a odvlhčovače

Zvlhčovací zařízení se používají na dovlhčení vzduchu na požadovanou vlhkost. Svůj význam mají jak u centrálních klimatizačních a větracích zařízení, tak v domácnostech.

Odvlhčovače byly vyvinutu pro odvlhčování vlhkých místností a bazénů. Pracují na principu chladicího zařízení. To vlhký a teplý vzduch z místnosti nebo bazénové haly na chladiči podchladí.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil