Kde zajistit betonáž a pronajmout lešení?

27. listopad 2013  MediaShow.cz   Stavíme  1991 zobrazení  465 slov

PR. Pro výstavbu domů či jiných objektů je nejdůležitější si vybrat vhodnou stavební firmu, která je schopna skutečně stavět. Tou je třeba BOBOX.

Dům v realizaci. Foto: BOBOXDům v realizaci. Foto: BOBOX

Pokud stavíme je vhodné zajistit takovou stavební firmu, která umí betonáž. Právě ta je u současných staveb nejdůležitější a mnoho stavebních společností si na ni vybírá subdodavatele. U firmy BOBOX je tomu opačně.

Hlavním zaměřením je stavební činnost - výstavba nových domů, rekonstrukce stávajících objektů, zemní práce, zateplování, tesařské práce, obkladačné práce, pokrývačské práce.

Stavební firma

Firma se specializuje pro zakládání staveb a betonáž pro domy a jiné objekty. mezi přednosti patří: finanční dostupnost pro každého, záruka kvality na odvedenou práci, kvalitní tým vyškolených pracovníků, základní desky firma realizuje ve špičkové kvalitě.

Další výhody jsou: prosperující stavební firma, 15 let historie firmy, bohaté zkušenosti se získávání dotací z EU, ekonomická dostupnost a flexibilní spolupráce, kompletní servis - od projektu až po realizaci na klíč a zkušený tým - zedníci, pokrývači, obkladači, projektanti...

Od demolice až po rekonstrukci budov

Stavební firma BOBOX nabízí tyto služby: demolice, hrubá stavba, sanace zdiva, úpravy fasád, omítek, zateplování podkroví, zemní práce a výkopy, montáže sádrokartonu, zakládaní staveb, betonáž, tesařské práce, krovy, střechy, pokrývačské práce, klempířské práce, rodinné domy na klíč nebo subdodávky, výměny oken, dveří a vstupních portálů.

Dále rekonstrukce budov a bytových jednotek, revitalizace bytových a nebytových objektů, zasklení lodžií, rekonstrukce lodžií a balkonů, designové interiérové dveře - prodej a montáž, montáž, demontáž, nájem lešení řadového rámového, zateplování obvodových plášťů a střech, zateplovací systémy.

Pronájem lešení

Firma BOBOX nabízí i pronájem lešení. Součástí služeb je montáž, demontáž a pronájem lešení v Praze a okolí. K pronájmu jsou k dispozici i šesti metrové věže.

Montáž a demontáž lešení řadového rámového cena pouze 60 Kč/m2. Nájem první měsíc za 1/m2 pouze 15 Kč.(běžná cena 30 Kč). Nabídka je časově omezena (listopad 2013 - únor 2014) a platí do vyčerpaní zásob (max. 1000 m2).

Komerční sdělení

 


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil