Jak si vybírat vhodná garážová vrata

27. leden 2011  PR   Stavíme  2482 zobrazení  221 slov

K domům se obvykle stavějí i garáže určené pro jedno nebo více automobilů. Na trhu existuje několik druhů a při výběru vhodné varianty je důležité si udělat seznam podle kritérií.

Jak si vybírat vhodná garážová vrataJak si vybírat vhodná garážová vrata

Rodinný dům, komerční nebo průmyslový objekt. Všechny tyto stavby často využívají velká garážová vrata. Na českém i slovenském trhu je celá řada výrobců garážových vrat a jejich komponentů, ale vybrat si tu nejlepší firmu není snadné.

Reklama

Nově vzniklý nezávislý portál o výběru garážových vrat pomáhá při výběru. Zejména je důležité se orientovat v cenách. Mnoho výrobců a obchodníků během celého roku nabízí nejrůznější slevy a akce na garážová vrata.

Než se pro firmu rozhodnete, zjistěte si například na webu, jaké jsou její preference, prohlédněte si obrázky již zhotovených garážových vrat. Ta musí být plně funkční, i vzhled je však důležitý. Kromě modelů garážových vrat je předností interaktivního seznamu adresář výrobců a dodavatelů.

Mezi základní modely patří sekční garážová vrata, garážová vrata rolovací a garážová vrata výklopná.

Pokud bychom chtěli vybírat podle výrobců, na trhu najdeme například garážová vrata Lomax, garážová vrata Trido a garážová vrata Hörmann.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil