Jak funguje poptávkový portál nejen pro řemesla

22. listopad 2011  MediaShow.cz   Stavíme  3215 zobrazení  411 slov

Každý v nějaké chvíli potřebuje řemeslníka nebo dodat nějakou službu a zboží. Na internetu je šikovný portál věnující se právě poptávkám.

Jak funguje poptávkový portál nejen pro řemeslaJak funguje poptávkový portál nejen pro řemesla

ePoptávka.cz - poptávky a veřejné zakázky na jednom místě. Šikovný pomocník, který umožňuje získávat nové zákazníky a zároveň zadávat poptávky zdarma těm, kteří potřebují nějakou službu.

Reklama

V současné době, kdy se "bojuje" o každou novou zakázku, je využívání poptávkového portálu velmi cenné. Nyní si vysvětlíme, jak se takové poptávky sbírají a vyřizují.

Základní čelenění portálu ePoptavka.cz je zadávání a vyhledávání poptávek. Zadávání poptávek je zcela zdarma. Pokud potřebujete zadat poptávku, klikne se na odkaz Zadat novou poptávku. Do jednoduchého formuláře se vyplní údaje a odešlou se. Informace se shromažďují v databázi, ve které se vyhledává.

Vyhledat v poptávkách je další odkaz, který odkáže na stranu s aktuálními poptávkami. Lze využít i filtr a lépe se tak dostat k požadované poptávce.

Princip služby je v tom, že zákazníci na portálu poptávají a jejich poptávka se rozesílá relevantním dodavatelům.

Poptávkový portál ještě je rozdělen na komerční poptávky, otevřené poptávky a nechybí ani zahraniční poptávka. Dále lze vybírat z veřejných zakázek.

Úspora až 30 procent

Velké plus portálu je zejména to, že si lze vybrat nejvýhodnější nabídku na výrobek či službu, kterou zrovna zákazník hledá. Základní výhodou systému je to, že poptávka dorazí do schránek celé řadě ověřených a vhodných dodavatelů registrovaných v systému.

Velkou výhodou portálu ePoptávka.cz je to, že poptávající obdrží emailově několik nabídek od ověřených a vhodných dodavatelů, které budou odpovídat jeho zadání. Zákazník si tak může vybrat tu nejvhodnější pro jeho potřebu. Právě díky tomu, že o zakázku soupeří několik firem, je možné na výrobku či službě ušetřit až 30%, než kdyby oslovili dodavatele přímo.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil