Infrapanely jsou vhodným způsobem vytápění budov

31. srpen 2011  PR   Stavíme  3547 zobrazení  353 slov

Infrapanely patří mezi vhodné varianty vytápění budov. Zejména zajišťují tepelnou pohodu a jsou i cenově výhodné při stále zvyšujícíh se cenách za energii.

Infrapanely jsou vhodným způsobem vytápění budovInfrapanely jsou vhodným způsobem vytápění budov

Když se staví dům, často se řeší způsob vytápění. O to víc důležitější, protože objekt musí splňovat mnoho požadavků na tepelnou pohodu pro jeho obyvatele i kvůli bezproblémovému fungování stavebních konstrukcí. Nikdo si přece nepřeje tvoření plísní na zdech.

Reklama

Jednou z možností vytápění jsou sálavé topné panely. Na tuzemském trhu již několik let působí rakouský výrobce Wellina, který se na infrapanely specializuje. Tyto panely přináší příjemnou tepelnou pohodu s minimálními provozními náklady a vysokou provozní spolehlivostí. Infratopení je navíc vhodné pro vytápění většiny staveb, obytných prostor, hal, wellnes center, infrasaun a dalších.

Další výhody mají infrapanely v tom, že umožňují snadnou instalaci. Navíc udržují přirozené tepelné pohody a vlhkosti vzduchu, minimální cirkulaci vzduchu a jsou vhodné i pro alergiky.

Infrapanely Wellina nabízejí nejširší nabídku provedení panelů, které umožňují se přizpůsobit každému typu interiéru a uspokojit tak i nejnáročnější klienty. Vybírat lze od základních bílých provedení s možností výběru i vlastního motivu přes bezrámová skla, zrcadla a popisovací tabule - to vše v různých typech rámů. Základní tvary lze vybírat od plochých obdélníkových nebo kulatých až po topné koule.

V České republice působí značka infrapanely Wellina. Firma USby s.r.o. je zaměřena výhradně na produkty rakouského výrobce. Zdarma zajišťuje vysoce profesionální návrh, zaměření vytápěných prostor a řadu dalších souvisejících služeb. Díky skladovým zásobám je zpravidla možné okamžité dodání základních provedení infrapanelů a do 7 až 14 dnů všech ostatních typů.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil