Hliníkové žebříky pro domácnosti a firmy dodá AB Store

26. září 2016  PR   Stavíme  1859 zobrazení  459 slov

PR. Hledáte partnera, který vám zajistí dodávku hliníkových žebříků a schůdků, nebo si je chcete pořídit do domácnosti, kde jsou nezbytnou pomůckou pro práci ve výškách? Pak se obraťte na firmu AB Store, která přichází s nabídkou špičkových produktů.

Zdroj: abstore.czZdroj: abstore.cz

 

Proč zvolit právě hliníkové žebříky?

Hliníkové žebříky patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu, po čem můžete sáhnout. Dříve se prakticky výhradně používaly žebříky a schůdky ze dřeva či z kovu, ty jsou však v mnohém značně nepraktické. Dřevo je málo odolné a má značně limitovanou nosnost. Kov je pro změnu těžký, takže se se žebříkem či schůdkami velmi těžko manipuluje.

Právě díky snadné manipulaci je nejlepší zvolit hliníkové žebříky, které jsou mimořádně lehké. Snadno je tak můžete přemisťovat, aniž byste museli vynaložit nějak zvlášť velkou sílu. Hliník je navíc ideálním materiálem. Nekoroduje a má vysokou odolnost vůči poškození. I lehký žebřík tak bez problémů unese statnější lidi.

Pro kutily i profesionály

AB Store nabízí amatérské i profi hliníkové žebříky, a to v mnoha variantách. Pro domácí využití či drobnější řemeslnické práce lze zvolit jednoduché typy, které mají jedno rameno a používají se pro pevné opření do výšky.

Dále je možné si pořídit také dvoudílné varianty. V tom případě můžete s žebříkem dosáhnout větších výšek, případně lze jednotlivé části od sebe oddělit a rázem z jednoho žebříku máte dva menší.

Pro profesionální využití jsou pak nejvhodnější štaflovité žebříky, které se dají různě kombinovat. Můžete je využít nejen pro opěr o zdi, ale také jako běžné štafle, takže se hodí například při malířských pracích apod.

AB Store nabízí profi hliníkové žebříky s vlastnostmi, které vám při práci zaručí maximální bezpečnost. Navíc jsou v porovnání s mnoha konkurenčními produkty levné, což se může hodit zejména firmám, které potřebují nakoupit větší množství produktů. Při koupi více kusů se dají ušetřit stovky, ba dokonce možná až tisíce korun.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil