Garážová vrata Lomax jsou jedničkou na trhu. Jak je to možné?

3. září 2013  MediaShow.cz   Stavíme  2615 zobrazení  431 slov

PR. Garážová vrata jsou obvyklou součástí domů a hal. Kromě svému účelu by měly být i reprezentativní, neboť jsou nedílnou součástí fasády objektu.

Sekční vrata Lomax vynikají kvalitou. Foto: archiv LOMAXSekční vrata Lomax vynikají kvalitou. Foto: archiv LOMAX

Garážová vrata LOMAX jsou jedničkou na českém trhu a není se čemu divit. Kromě toho, že jsou praktickou součástí domu, tak mají i estetický význam. A právě proto není jedno, jaká garážová vrata do objektu zabudujeme.

Právě garážová vrata LOMAX jsou kvůli těmto požadavkům vyhledávány. Výrobce je nabízí v několika druzích, které se dělí podle použitého systému otevírání, materiálového provedení a komfortu ovládání.

Zákazníci dále oceňují, že garážová vrata jsou vyráběna na zakázku, tedy na míru dle představ. Vybírat lze ze sekčních garážových vrat, rolovacích garážových vrat, posuvných garážových vrat a samozřejmostí jsou i průmyslová vrata. Každý typ těchto vrat má své specifické vlastnosti a výhody.

Typy garážových vrat

Nejčastějším typem jsou sekční garážová vrata, které jsou složené ze sekcí. Jeich předností je zavěšená konstrukce pod stropem garáže a postupné zajíždění jednotlivých lamel. Jsou velmi skladné a zajistí velkou úsporu místa.

Posuvná garážová vrata jsou de facto to samé s tím rozdílem, že "se posouvají" do stran, do boku, podél garáže. Jejich výhodou je možnost jen částečného zasunutí a zajištění průchodu. Nemusí se celé rolovat, tedy otevírat dokořán.

Pak jsou tu rolovací garážová vrata určená tam, kde je kladen důraz na maximální prostor. Specifická jsou průmyslová garážová vrata, která se hodí pro mnohé prostory.

Co je LOMAX

Firma byla založena v roce 1992 a je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet, plotů a bran v Česku. V roce 2000 se společnost LOMAX stala první firmou v České republice, která veškeré panely pro sekční vrata vyrábí sama. A to díky na zakázku vyrobené válcovací lince. V roce 2012 LOMAX spustil novou linku na výrobu venkovních žaluzií.

Komerční sdělení

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil