Garážová vrata DoorHan jsou kombinací sendvičových panelů

7. září 2011  PR   Stavíme  3291 zobrazení  541 slov

Garážová vrata se používají v mnoha typech objektů. Kvalitní česká vrata se vyznačují především precizním zpracováním.

Garážová vrata DoorHan jsou kombinací sendvičových panelůGarážová vrata DoorHan jsou kombinací sendvičových panelů

Garážová vrata mají velké využití u soukromých domů, ale také u komerčních a průmyslových budov. Je to mechanické zařízení sloužící k uzavírání garáží.

Reklama

Garážová vrata jsou určena zejména pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezdy do hromadných garáží. Sekční vrata jsou určena pro vysoké provozní zatížení. Od průmyslových vrat se liší jen použitým pohonem a vnějším vzhledem.

Sekční garážová vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem. Ve spojení s pohonem na dálkové ovládání je otevírání vrat rychlejší a pohodlnější.

Dále se vyrábí roletová vrata, které se vyznačují úsporou místa. Vyrábí se ze zateplených hliníkových lamel vyplněných PUR pěnou, takže nezkorodují. Výklopná garážová vrata se vyrábějí na míru, volitelně s vestavěnými dveřmi v křídle vrat a se zateplením.

Garážová vrata DoorHan

Garážová vrata české výroby DoorHan se vyznačující precizním zpracováním a vysokou kvalitou. Navíc každý kus se vyrábí na míru za velmi příznivé ceny.

DoorHan nabízí 8 standardních barev dle vzorníku RAL a 6 barev imitace dřeva. Jejich kombinace s různými typy sendvičových panelů a jejich designů umožňuje vyrobit více než 250 variant vrat.

Různorodost volitelného příslušenství a vybavení pro sekční vrata si umožňuje vybrat nejen nejvhodnější variantu, ale i ojedinělý speciálně vyrobený produkt.

Velkou výhodou vrat DoorHan je použitý systém propojenosti vnějších a vnitřních ocelových plechů. Díky tomuto systému neexistuje tepelný most a panely nepromrzají na spojích. Mezera je vyplněna polyuretanovou pěnou. Ta je zakrytá nenasákavým materiálem s dlouhodobou životností.

Garážová vrata série RSD01 jsou speciálně navržena pro garáže s nízkým nadpražím (100 mm) a minimální vzdáleností od okraje otvoru ke stěně (120 mm). Pružiny jsou umístěny po stranách vrat. Vyrábějí se v malých rozměrech (šířka do 3000 mm a výška do 2700 mm) s nízkým typem zdvihu z odlehčených panelů.

Garážová vrata řady RSD02 jsou klasická sekční vrata, určena pro nejběžnější rozměry garáží. Mohou být instalovány v budovách s různými architektonickými prvky, a to hlavně s různou konstrukcí nadpraží a stropu. Tato série vrat je nejvíce populární a má vedoucí postavení, co se prodejů týká.

Všechny součásti vrat DoorHan od firmy Univers jsou vyroběny v Kadani na certifikovaných strojích světové úrovně.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x