Garážová vrata a brány je nutné vybírat pečlivě

26. březen 2011  PR   Stavíme  2801 zobrazení  449 slov

Garážová vrata a vjezdové brány jsou kromě funkčního hlediska důležité i kvůli estetice. Dotvářejí dům nebo zahradu a kvalitní výrobek nám navíc udělá radost.

Garážová vrata a brány je nutné vybírat pečlivěGarážová vrata a brány je nutné vybírat pečlivě

Garážová vrata a brány jsou stále častěji u rodinných domů výrazným estetickým doplňkem. Důležitá je samozřejmě technická funkčnost a spolehlivost systémů. Proto je vhodnější se při nákupu zaměřit na osvědčené výrobce a pro vlastní montáž angažovat kvalitní firmu.

Reklama

Takovou je pražská společnost ADDOOR, která se zabývá kompletní dodávkou a montáží garážových vrat, průmyslových vrat, vjezdových bran, vjezdových závor a zábran, roletových mříží a exteriérové stínící techniky. Zastupuje řadu světových výrobců, prodává samostatně i automatické pohony vrat a bran, klade maximální důraz na absolutní funkčnost dodávaných systémů a v případě závady poskytujeme bezprostředně záruční a pozáruční servis.

Garážová vrata

Garážová vrata musí plnit svou funkci, ale zároveň by měla tvořit se svým okolím jednotný celek a dům doplňovat. Na trhu jsou nabízeny sekční garážová vrata, sekční odsuvná do strany, roletová garážová vrata, křídlová garážová vrata a výklopná garážová vrata.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata plní stejnou funkci jako klasická garážová vrata, ovšem jsou urečena pro průmyslové, halové a skladovací objekty. Nabízeny jsou sekční průmyslová vrata, rolovací průmyslová vrata, rolovací mříže, rychloběžná vrata, průmyslová skládací vrata a hangárová vrata.

Vjezdové brány

Výběr vjezdové brány záleží zejména na tom, kolik je v jejím okolí prostoru. Vybírat lze ze dvou kategorií: posuvné brány nebo křídlové brány. Vjezdové posuvné brány vyžadují určitý prostor na bocích, křídlové brány potom využívají prostor před vjezdem.

U obou variant si můžete vybrat použitý materiál. Rám je svařen z jeklových profilů dle konkrétního rozměru. Výplň je možné sestavit z ocelových příček nebo rám obložit dřevěným obkladem. Pohon brány se odvíjí od celkové hmotnosti brány. Vjezdové brány křídlové lze opatřit mechanickým či hydraulickým pohonem

Pokud se rozhodujete využít obchodních akcí typu garážová vrata výprodej a garážová vrata akce, můžete navštívit specializovaný web, který nabízí garážová vrata.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil