Funkční garážová vrata jsou nutná pro bezproblémové používání

23. duben 2012  MediaShow.cz   Stavíme  2505 zobrazení  688 slov

Garážová vrata jsou nedílnou součástí objektů disponujícími garážovým stáním. Kvalitní a zejména funkční vrata jsou navíc předpokladem bezproblémového používání.

Funkční garážová vrata jsou nutná pro bezproblémové používáníFunkční garážová vrata jsou nutná pro bezproblémové používání

Když se projektuje dům, jeho součástí jsou i garážová stání. Ta potřebují garážová vrata. Jejich výběr je často na majiteli nemovitosti. Ten se tak může rozhodnout, v jaké kvalitě tato vrata chce.

Reklama

Doporučujeme vybírat především kvalitní, neboť pokud se majitel rozhodne pro obyčejná a nevyzkoušená garážová vrata, mohl by nakonec litovat.

Je ale zase pravda, že takováto investice chce důkladný rozmysl. Nákup garážových vrat není běžná věc, kterou si obvykle pořizujeme. Při výběru je vhodné sledovat určité parametry a volit uvážlivě, který typ garážových vrat zvolíme.

Ne vždy se vyplácí se orientovat pouze na cenu, důležitá je i kvalita. Ovšem je také nutno podotknout, že ne vždy drahá vrata znamenají kvalitnější. Z toho vyplývá, že to chce najít něco optimálního.

A tím jsou například vrata DoorHan. Tato garážová vrata jsou kombinací kvality za přijatelnou cenu. Navíc zákazník může podpořit nákupem českého výrobce, neboť se vrata a další nezbytné součásti vyrábí v Kadani.

Předností těchto výrobků garážových vrat je výroba a prodej na míru.

Co je tedy konkrétně v nabídce. Vybírat lze se sekčních garážových vrat, roletových vrat či výklopných garážových vrat.

Sekční vrata jsou oblíbená kvůli minimální hlučnosti a v garáži zabírají pouze místo pod stropem. Mají pohon na dálkové ovládání, otevírání vrat je rychlejší a pohodlnější.

Roletová vrata se vyznačují úsporou místa. Vyráběna jsou ze zateplených hliníkových lamel vyplněných PUR pěnou, je tak zajištěna ochrana proti zkorodování. Výklopná garážová vrata se vyrábějí na míru a mají volitelné vestavěné dveře v křídle vrat a se zateplením.

Garážová vrata mnoha barev

DoorHan nabízí 8 standardních barev dle vzorníku RAL a 6 barev imitace dřeva. Jejich kombinace s různými typy sendvičových panelů a jejich designů umožňuje vyrobit více než 250 variant vrat.

Různorodost volitelného příslušenství a vybavení pro sekční vrata si umožňuje vybrat nejen nejvhodnější variantu, ale i ojedinělý speciálně vyrobený produkt.

Velkou výhodou vrat DoorHan je použitý systém propojenosti vnějších a vnitřních ocelových plechů. Díky tomuto systému neexistuje tepelný most a panely nepromrzají na spojích. Mezera je vyplněna polyuretanovou pěnou. Ta je zakrytá nenasákavým materiálem s dlouhodobou životností.

Garážová vrata série RSD01 jsou speciálně navržena pro garáže s nízkým nadpražím (100 mm) a minimální vzdáleností od okraje otvoru ke stěně (120 mm). Pružiny jsou umístěny po stranách vrat. Vyrábějí se v malých rozměrech (šířka do 3000 mm a výška do 2700 mm) s nízkým typem zdvihu z odlehčených panelů.

Garážová vrata řady RSD02 jsou klasická sekční vrata, určena pro nejběžnější rozměry garáží. Mohou být instalovány v budovách s různými architektonickými prvky, a to hlavně s různou konstrukcí nadpraží a stropu. Tato série vrat je nejvíce populární a má vedoucí postavení, co se prodejů týká.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil