Dřevěná okna a dveře ať vyrobí kvalitní truhlářství Švagr

21. duben 2011  MediaShow.cz   Stavíme  6858 zobrazení  250 slov

Vyrobit si dřevěná okna a dveře do rodinného domu je poměrně snadné. Důležité je ale mít vhodného dodavatele s kvalitními službami - truhlářství Švagr.

Dřevěná okna a dveře ať vyrobí kvalitní truhlářství ŠvagrDřevěná okna a dveře ať vyrobí kvalitní truhlářství Švagr

Vyrobit si dřevěná okna a dveře na zakázku je nejlepší rozhodnutí. Máte pak jistotu, že řemeslník si vše změří a vyrobenaá okna a dveře budou "pasovat" přímo do okenních a dveřních otvorů.

Reklama

Přesně tímto způsobem pracuje Truhlářství Švagr. Firma se zabývá výrobou dřevěných oken, balkónových dveří, francouzských oken, vchodových dveří, a to vše dle přání zákazníků.

Velikostí sice nepatří k velkým společnostem, ale svým zákazníkům nabízí slušnou kvalitu a osobní přístup. Typickým klientem je soukromá osoba, která renovuje či dokonce staví nový rodinný dům, či soukromá stavební firma.

Firma zpracovává dřevo a vyrábí okna a dveře na moderních strojích. To znamená, že ýroba dřevěných oken je zajištěna na automatech či poloautomatech. Ty zajišťují přesnost a opakovatelnost výroby při stále stejné kvalitě.

Jako materiál používá kvalitní dřevo, neboť to je základ výrobku, aby plnil svoji funkci a měl dlouhou životnost. Na výrobu se používá pouze prvotřídní lepený hranol ve vysoké kvalitě, který je několikrát během výroby kontrolován. Základní dřevinou je smrk, doplněný všemi ostatními dřevinami.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x