Zvolte si pro internetové připojení některý z tarifů O2

7. prosinec 2011  Redakce MS   Lifestyle  2369 zobrazení  351 slov

PR. Internetové připojení do kanceláře a bytu by mělo být spolehlivé. O2 nabízí hned několik tarifů odlišujících se parametry a cenou.

Kvalitní internetové připojení je v současnosti nutnost a málokdo si bez rychlé a cenově výhodné služby umí život představit. Takové nároky splňuje poskytovatel O2, který má širokou nabídku tarifů.

O2 internet se dělí na několik typů, vzájemně se lišících podle rychlostí stahování, rychlosti odesílání a datového limitu.

Konkrétně lze vybírat z tarifů Start, Optimal, Aktiv, což platí i pro mobilní internet. Atraktivní jsou tarify i pro internet v mobilu.

Například tarif 02 internet Optimal je ideální pro rodinné připojení, proto patří mezi neprodávanějš tarif. Rychlost stahování je do 16 Mb/s, rychlost odesílání do 1 Mb/s. Akční cena za měsíc je 500 Kč. Výhodou je, že nejsou stanoveny žádné limity pro přenos dat a jde o spolehlivé a stabilní spojení.

Internet od UPC

Pokud pro své internetové připojení chcete raději zvolit připojení od UPC internet, vybírat si lze rovněž z mnoha tarifů. A to Fiber Power 10, Fiber Power 25, UPC Fiber Power 50, UPC Fiber Power 100. Cenově se připojení pohybuje od 300 do 500 korun.

Tarif pro studenty

Speciílní tarify pro volání jsou i pro studenty. Studentský tarif O2 kůl, někdy také psaný anglicky O2 cool nabízí za cenu 250 korun měsíčně 60 volných minut do všech sítí. Nově ale v O2 přidali nový bonus dalších 60 minut.

Tarif pro seniory

Naopak pro seniory je volací tarif O2 neon S Senior. Ten nabízí za cenu 300 korun 40 minut a bonusově dalších 40 minut, tedy celkem 80 volných minut do všech sítí. Dalším bonusem je volání do mobilní sítě O2 i na pevné linky o víkendech zdarma. Tarif má i překvapivě dobré ceny SMS a MMS.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil