Zvolte si jako dárek pro partnery reklamní flash disky

6. září 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1952 zobrazení  412 slov

Unikátní USB flash disky mohou sloužit jako marketingový a propagační předmět. Výhodná pro firmy či jednotlivce je především zakázková výroba na míru u specialisty.

Zvolte si jako dárek pro partnery reklamní flash diskyZvolte si jako dárek pro partnery reklamní flash disky

Marketingové a propagační aktivity se neustále vyvíjejí. Zejména reklamní předměty jsou pro firmy důležité. A mezi tyto předměty patří nepříklad reklamní flash disky.

Reklama

Unikátní USB flash disk spočívá v tom, že datové zařízení je ukryto v určitém předmětu. Stačí nápad, který se přemění do loga či obrázku. Z těchto komponentů se zpracuje během 1–2 dnů digitální 3D náhledy budoucího flash disku. Poté následuje výroba vzorku. Jakmile klient vše odsouhlasí, do 14 dnů bude vyrobeno požadované množství USB flash disků.

Reklamní flash disky by měly dostat přitažlivý tvar, neboť především tím flash disk na sebe strhává pozornost. Samozřejmě záleží i na datové kapacitě jako je 2GB, 4GB, 8GB.

A jaké jsou trendy co se týče desgnu? Trendy směřují k osobitým tvarům flash disků, které mohou být různé. Také mohou symbolizovat nejen firmu, ale i samotný produkt. Vybírat tak lze z mnoha druhů, jako jsou speciální tvary, na míru, kovové, kožené, plastové, pogumované, otočné či vysouvací.

Kromě toho jsou reklamní předměty a USB flash disky v originálních tvarech i provedeních spojených s konkrétním oborem. Pro lepší představu, USB flash disk lze vytvořit ve tvarech farmacie, zvířata, reality, finance, doprava, sport, ekologie, Vánoce, hudba, army, potraviny a nápoje.

Specialista na USB flash disky

Výrobcem flash disků na míru je USB Media spol. s.r.o., která byla první v ČR. Firma začala před třemi lety nabízet výrobu složitých 3D vlastních tvarů USB flash disků a materiálů dle přání klienta.

Veškeré zboží je možné osobně prohlédnout a objednat sedm dní v týdnu od 9 do 21 hodin, a to na adrese showroomu Vlkova 28, Praha 3. Mezi klienty patří největší české soukromé i veřejné organizace či stovky menších firem v rámci celé Evropy.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil