Zvolte měřící techniku pro změření rozměrů od profesionálů

29. listopad 2011  Redakce MS   Lifestyle  1769 zobrazení  354 slov

PR. Měřící technika je potřebná k přesnému zjišťování rozměrů. Docílit správných hodnot lze ale jen při využívání vhodných přístrojů.

Zvolte měřící  techniku pro změření rozměrů od profesionálůZvolte měřící techniku pro změření rozměrů od profesionálů

Měřící technika je nezbytná a používá se k mnoha činnostem. My se zaměříme na měření rozměrů. Samozřejmostí jsou v současné době 3D měřící přístroje. Každý z nich je výhodný pro určitý typ kontrolovaných součástek.

Firma DEOM (Digitální Elektronicko Optická Měření) slouží potřebám metrologie v průmyslu. Spojení optiky a elektroniky s výkonným software a přesnou mechanikou je cesta, kterou pro řešení měřicích úloh společnost sleduje od samého počátku svého vzniku.

Mezi hlavní činnosti firmy patří měření, sběr dat do SPC, servis a kalibrace. Podstatou je ale především prodej měřících přístrojů, a to Micro-Vu, přenosný systém Metronor, přístroje VICI VISION, Laserinterferometr a digitální profilprojektor.

Profilprojektor

Ten si představíme detailněji. Přístroj nahrazuje klasické profilprojektory, na kterých se srovnával obraz součásti s obrazem na průsvitce. Obraz měřené součásti je snímán CCD kamerou a zobrazován na monitoru PC. Současně je na monitoru zobrazen ideální obrys součásti z CAD dat.

Měření a porovnání je automatické a objektivní (bez vlivu obsluhy). Digitální profilprojektor je vhodné řešení zejména pro rychlé měření menších součástí.

Jak vybrat a koupit přístroje

Vyzkoušet si předem měřící přístroje v showroomu není problém. Lze si tak vybrat přístroj, resp. tu správnou variantu pro potřeby měření. V pražském středisku zdarma se předvede měření součástek na nabízených přístrojích.

Jestliže zákazník potřebuje měřit rozměrné součástky, které není možno dopravit do střediska, je možné využít měření součástek přenosným 3D měřicím systémem Metronor.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil