Značkové šperky potěší každou ženu

31. květen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2317 zobrazení  442 slov

PR. Šperky jsou nezbytným doplňkem téměř všech žen. Vybírat je možné z nabídky mnoha náušnic či prstenů a náramků.

Značkové šperky potěší každou ženuZnačkové šperky potěší každou ženu

Kvalitní značkové šperky jsou pro ženu potěšením a muži, kteří se rozhodnou tento dárek věnovat, jistě neudělají chybu. Náhrdelníky, náušnice, náramky, prsteny, přívěsky, řetízky - to vše patří do skupiny šperků.

Náhrdelníky

Velmi oblíbeným šperkem jsou náhrdelníky. Ty jsou kovové a pevné, a to ve formě šňůrky či řemínku. Jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů různých tvarů, barev i provedení. Známé značky jsou například Morellato, Storm, Moschino či Miss Sixty.

Náramky

Zajímavým a vkusným doplňkem jsou náramky. Jsou k dostání v různých velikostech i barvách, použity jsou různé materiály. Žena si opět může vybírat z různých tvarů a motivů. Elegantní náramky jsou například značky Morellato nebo rebelské náramky Police či módní náramky Lotus.

Náušnice

Náušnice jsou nejčastějším šperkem. Tohoto zboží je opravdu velké množství. Jsou různých tvarů a velikostí, mají třeba různé přívěsky a jsou například vykládané zirkony i diamanty. Luxusní náušnice jsou ze zlata, z bílého zlata, stříbra nebo chirurgické oceli. Oblíbenými značkami jsou Esprit, Guess, Miss Sixty, Morellato, Poe Nui či Storm.

Prsteny

Nejzákladnějším šperkem jsou prsteny. Ženy je nosí jen tak pro ozdobu, nemusí se ihned jednat o zásnubní či snubní prsten. Vyrábějí se z různých materiálů a lze si je pořídit v různých velikostech. Kromě zirkonu ty luxusnější mají diamanty, brilianty či perly. Značky Morellato, Poe Nui, módní Esprit či diamantové Avro Diamonds jsou zárukou kvality.

Řetízky

Řetízky většinou ženy oživují svůj dekolt a vybírají si je tak, aby ladily k nášnicícm. Rozdíl mezi řetízkem a náhrdelníkem je v tom, že zatímco náhrdelníky jsou bohatě zdobené a nápadné, řetízky jsou méně výrazné a decentní.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil