Značkové módní hodinky ze Skandinavie hrají prim

31. srpen 2011  PR   Lifestyle  2427 zobrazení  353 slov

Náramkové hodinky jsou šperkem. Kvalitní design navíc podtrhuje osobnost a podporuje módní styl nositele.

Značkové módní hodinky ze Skandinavie hrají primZnačkové módní hodinky ze Skandinavie hrají prim

Hodinky v současnosti neslouží jen pro ukazování času, ale jsou i módním doplňkem. A právě na značkové hodinky sází 4PM.

Reklama

Ta je výhradním zastoupením stylových hodinek mnoha značek. Tyto náramkové hodinky navíc vynikají i designem. Určeny jsou jak pro muže a ženy, tak i děti.

Módou pro mladé je Hello Kitty, Mustang a RG 512. Titanová kolekce zahrnuje Dannis Design a Jacob Jensen. Dánská designerská kvalita v podání hodinek a slunečních brýlí je Barito of Copenhagen. Klasikou v pravém slova smyslu je Royal London a dětské či sportovní Cannibal. Pro milovníky francouzské módy jsou určeny hodinky Thierry Mugler. Nejmodernější hodinky jsou Axcent of Scandinavia a Jet Set.

Služby pro zákazníka

Tyto značkové hodinky si lze objednat v e-shopu hodinky-4pm.cz. Pánské hodinky a dámské hodinky se kupují obvyklým způsobem. Hodinky si lze vybrat podle kategorie, kdo je má nosit i jaký typ je požadován.

Kromě základní nabídky si lze vybrat ze speciálních akčních nabídek či dárkových setů. E-shop je zásobován hodinkami více jak 12 značek, a to především ze Skandinávie. Zaručena je 100% záruka originality.

Další výhodu je výborná komunikace obchodu a dárek ke každému nákupu. Zboží si lze vybírat na e-shopu fulltextem, podle typu produktu, podle značky hodinek či podle ceny. Doobjednat je možné i příslušenství, jako jsou pouzdra a řemínky.

Každý zákazník má ke každé objednávce poštovné a balné zdarma. V rámci záruky i vrácení peněz zdarma či věrnostní slevy.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x