Zlepšete svoji angličtinu a vyzkoušejte jazykový kurz

4. leden 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  1814 zobrazení  353 slov

Potřebu ovládat angličtinu v současné době si jistě uvědomuje každý. Při její výuce je vhodné si obstarat kvalitní jazykový kurz.

Vybrat si vhodnou jazykovou školu pro výuku angličtiny se může zdát velmi jednoduché, avšak na kvalitu by se přece jen mělo ohlížet. Zaplatit peníze a nevhodnou či dokonce špatně vedenou výukou se v jazyku nezdokonalovat je skutečně možné. Proto by ten, kdo uvažuje o výběru jazykového kurzu, by měl se řídit několika pravidly.

Reklama

Především je důležité, aby si zájemce řekl, co od jazykového kurzu očekává pro svoji angličtinu. Také je nutné si uvědomit, kolik hodin a v jaké intenzitě bude na kurz docházet a zda mu nevadí kolektivní výuka či raději upřednostňuje individuální učení.

Také záleží na tom, jakým způsobem jsou jazykové kurzy vedeny. V současnosti jsou vyhledávány malé skupiny 1-3 studenti a pokud je hodina vedena pro lidi na stejné jazykové úrovni.

Žádaná je taková jazyková škola, která umožňuje studenta aktivně do hodiny zapojit. Lidé rádi využívají možnost se telefonicky objednat a zamluvit si hodinu podle časových možností.

Kromě docházení na kurzy angličtiny se lze zdokonalování jazyka věnovat i doma. Jednou z nejmodernějších multimediálních metod je English Anytime. Tu využívá naprostá většina studentů těch jazykových škol, které to umožňují. Do školícího centra pak student dochází pouze na hodiny s učiteli a komunikační hodiny.

"V kurzu" jsou takové jazykové školy, které učí pouze rodilí mluvčí certifikovaní CELTA/TEFL, proškolení ve Wall Street Institute Blended Learning metodou. Důležité je, aby student si mohl vybrat individuální jazykový kurz. Je tedy nutné při výběru jazykové školy na toto pamatovat a rozhodovat.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil