Získejte slevy do barů či restaurací v Praze

19. červenec 2011  PR   Lifestyle  2022 zobrazení  394 slov

Drinky nebo koktejly či jídlo si lze objednat na speciálním slevovém serveru. Zábava tak nově začíná na webu.

Získejte slevy do barů či restaurací v PrazeZískejte slevy do barů či restaurací v Praze

Slevové servery jsou stále hitem. Na internetu jsou ale už i specializované weby, které nabízejí konkrétní tematické produkty a služby.

Reklama

Jedním z nich je novinka off.cz, zaměřená na výhodné koupě drinků a jídla do barů, klubů a restaurací v Praze. Jedná se o nový koncept slevové nabídky, který pomůže při rozhodování kde "zapařit".

Výhody pro uživatele

Noční život tak vlastně začíná na webu. Na něm se nachází zhruba 30 - 50 nabídek a nových podniků neustále přibývá. Uživatelsky je rovněž velmi příjemný, neboť si lze drinky, koktejly či jídlo filtrovat podle dne v týdnu, lokality, typu nabídky nebo názvu podniku.

Další velkou výhodou je zejména to, že nabídka není zobrazena jen na "několik" hodin ale k dispozici je po několik měsíců. Není tedy nutné čekat, na rozdíl od slevových serverů, jestli ten den bude v nabídce ten konkrétní oblíbený podnik. Stačí si dopoledne podívat na off.cz a koupit kupon. Večer pak vyrazit na "pařbu".

Výhody pro provozovatele

Využití služeb slevového portálu je výhodné i pro provozovatele restaurací, klubů či barů. Každý si může nastavit dny a hodiny v týdnu, kdy konkrétní nabídka platí. Nová služba je de facto přenesení happy hours na internet.

Kromě toho lze dělat i jednotlivé eventy typu koncertů nebo jiné hudby v klubech. Plánuje se, že web bude poskytovat nabídky i na různé hudební festivaly.

Z hlediska horizontální spolupráce provozovateleé webu pracují s podniky, z hlediska vertikální spolupráce plánují spolupracovat s výrobci alkoholu. Vhodně jim tak nabídnout nový marketingový kanál - síť podniků a fanoušků.

Vzhledem k tomu, že neustále vznikají nové technologie, i slevový web s nabídkami na drinky bude mít vlastní mobilní verzi. Bude tak možné si vyhledat nabídky "v terénu" a platit okamžitě mobilem.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil