Žena v erotickém prádle je ještě více atraktivnější

8. květen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2020 zobrazení  361 slov

Ženy touží se líbit a cít se ve spodním prádle dobře. V erotickém prádle navíc zdůrazní svoji ženskost a mužům se to přirozeně líbí.

Erotické prádlo je rafinované prádlo, které umocňuje prožitek a při jeho svlékání je to pak tak trochu jako s rozbalování dárku. A žena je přece dárek...

Reklama

Spodní prádlo by mělo být aktraktivní a žena, která se pro něj rozhodne, určitě neudělá chybu. Do tohoto segmentu patří různé erotické kalhotky, podprsenky, korzety, košilky, punčochy i punčocháče. Žena si ale můžet svůj šatník rozšířit rovněž o erotické šaty, župany, body, košilky. Zajímavé jsou i různé typy kostýmků.

Erotické spodní prádlo narozdíl od klasického často neplní jen tu základní funkci, ale slouží i k milostným hrátkám. Žena, která je v tomto prádle oblečená, působí na muže silným afrodiziakem.

Kvalitní materiály a velký výběr

Spodní prádlo by mělo být vyrobené z kvalitních a příjemných materiálů. Rovněž je důležitý design a střih. Je důležité, aby se líbil především ženě, která prádlo nosí, ale samozřejmě by ho měl ocenit i muž.

V nabídce specializovaných e-shopech jsou standardem kalhotky a tanga v různých velikostech a rozličných barevných kombinacích. Dále podprsenky ve všech možných velikostech. Ty mohou být vyztužené i nevyztužené, s odepinatelnými i nastavitelnými ramínky. Velmi nádherné jsou zejména korzety.

Světové značky

Ženy si mohou vybírat ze sortimentu spodního prádla značek jako jsou: Ewana, Benefit, Roza, Wolbar, Livco Corsetti, Obsessive, Haman, Lupoline, Nessa, Axami, Passion, Sarien, Sawren či Rami. Nabídka na www.krasnepradlo.cz/eroticke-pradlo


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x