Zdravotnické oděvy a materiály objednávejte u specialistů

27. listopad 2011  Redakce MS   Lifestyle  3017 zobrazení  457 slov

PR. Vybrat se ze široké nabídky zdravotnického materiálu a zdravotnických oděvů už není nic složitého. Stačí navštívit to správné místo a listovat stránkami s nabídkami.

Na internetu v současnosti lze koupit mnoho věcí a služeb. A to i zdravotnický materiál a zdravotnické oděvy. Tak přesně toto nabízí specializovaný zdravotnický e-shop.

Na Medimatcb.cz lze zakoupit kvalitní zdravotnické oděvy a pracovní obuv. A to dámské zdravotnické oděvy Bonno, pánské zdravotnické oděvy Bonno, dámskou pracovní obuv a pánskou pracovní obuv Bonno, Jasný. V doplňkovém sortimentu lze nalézt bavlněné utěrky, froté ručníky, osušky, prací prášek Pulier.

Snadný výběr se uskutečňuje díky podkategoriím, kterými jsou: dámská pracovní obuv, dámské zdravotnické oděvy, doplňky, pánská pracovní obuv, pánské zdravotnické oděvy, prací prostředky, zdravotní obuv.

Za zdravotnické oděvy se skrývají například propínací plášť Lynette s modrým lemem, Diana stretch kalhoty dlouhé v barvě bílé a černé. V nabídce je i dámská halena - kimono či dámské/pánské ponožky se speciální lemem vhodným pro diabetiky. Koupit ale lze i zdravotní obuv.

Výběr zdravotnického materiálu je velký

Zdravotnický materiál je další obsáhlou sekcí, ve které si lze vybrat a zakoupit nutné materiály k zdravotnickému zákroku. Sortiment se upotřebí jak v zaměstnáních, ordinacích, tak i v domácnostech.

Podkategorie jsou následující: hygienický papír, injekční a infúzní technika, obvazový materiál, náplasti, rukavice, šicí materiál a jehly, ústenky a roušky.

Namátkou vybíráme z nabídky: Jednorázové hygienické ochranné podložky, stomatologické ubrousky pro děti, jehla inj. L-R 0,6 x 30, značkové jednorázové injekční jehly s ultra ostrým hrotem, elastická sterilní náplast na rány s absorbčním polštářkem, fixační náplast z netkaného textilu nebo rukavice vyšetřovací.

E-shop Medimatcb.cz nabízí i dentální výrobky, diagnostické testy, lékárničky, rehabilitační pomůcky, vybavení ordinace, ortopedické výrobky nebo kompenzační pomůcky.

Přímo na prodejně v Českých Budějovicích si může zákazník vybrat i z doplňkového sortimentu: zdravotní pracovní obuv, pohodlná vycházková obuv, sportovní bandáže, ortézy, pásy, podpůrné punčochy, zdravotní ponožky, anatomické polštáře, rehabilitační pomůcky, tonometry, glukometry s příslušenstvím, či elektrické kartáčky Oral B nebo SONIC.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil