Zdravé sushi je chutné a stále více dostupnější

25. červenec 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2888 zobrazení  454 slov

Sushi je exotické jídlo stále větší obliby. Vyzkoušet a oblíbit si tento zdravý pokrm je stále více snadnější.

Zdravé sushi je chutné a stále více dostupnějšíZdravé sushi je chutné a stále více dostupnější

Kdo má rád sushi, určitě ocení japonské sushi a suši v Praze. Do hlavního města totiž přišla společnost Sushitime. V Bratislavě je jasnou jedničkou na trhu a tamní úspěch chce zopakovat i v Česku. Proto přichází s nabídkou, která zaujme milovníky tohoto typického japonského jídla.

Reklama

A to je možné buď v pobočkách a v klidu si v nich posedět či si nechat sushi dopravit do bytu či kanceláře. Dalšími přednostmi je poměr ceny a kvality, s tím související důraz na kvalitu a čerstvost surovin. Dále provozní doba 10 - 22 hodin každý den je ideální pro všechny, kteří dostanou chuť na sushi v jakoukoliv dobu během dne. Samozřejmostí je i možnost individuálních objednávek, rozvoz a donáška jídel po Praze je jen za 20 korun.

VIDEO: Podívejte se na Sushi Time

Tajemství sushi

Sushi je tradičním a klasickým japonským jídlem s tisíciletou historií. První zmínka o jeho rozšíření pocházejí už ze 7. století. Sushi se připravuje ze syrových ryb, krevet, chobotnic, sépií, zeleniny a hub.

Dále se používá avokádo, okurka, listový špenát, ředkev, dýni nebo bambus. Pokrmy sushi zdroj mastných kyselin, jodu, proteinů a minerálů. Sushi je ideálním pokrmem k obědu nebo k večeři. Zejména zaneprázdnění manažeři a další pracovníci, kteří nemají čas zajít si do restaurace nebo jídelny, si mohou nechat dopručit sushi od Sushitime.cz.

Díky této společnosti si milovníci sushi mohou objednávat různé druhy této pochoutky. Třeba maki sushi nebo nigiri sushi.

Sushi pro party

Sushi Time nabízí také kompletní cateringové služby. Jídlo se připravuje

pro slavnostní večírky, recepce, rodinné oslavy nebo svatby. Pracovníci společnosti jsou připraveni naplánovat a zrealizovat akci, která bude jistě výjimečným gastronomickým zážitkem.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x