Zařiďte pro firmu vlastní operativní leasing

29. únor 2012  Redakce MS   Lifestyle  1738 zobrazení  498 slov

PR. Operativní leasing využívají firmy pro správu svého vozového parku. je nutné si ale vybrat spolehlivou leasingovou společnost.

Leasing je zvláštní způsob financování spočívající v užívání věci leasingovým nájemcem, který za toto užívání platí nájem ve formě splátek kupní ceny, zatímco poskytovatel leasingu zůstává vlastníkem předmětu leasingu až do úplného splacení kupní ceny.

Taková je definice leasingu. Ten může být finanční nebo operativní leasing. A právě ten poskytuje společnost Hertz Lease.

Princip pro firmy je ten, že si zajišťují dlouhodobý pronájem vozidla bez rizik spojených s jeho financováním a provozem. To umožňuje průběžnou obnovu vozidel bez potřeby vlastního kapitálu.

Hertz leasing automobilů umožňuje udržení vysokého standardu kvality vozového parku a optimalizaci nákladů na vozový park s zefektivněním jeho provozu. Rozsah služeb si může nájemce, tedy firma, stanovit podle svých představ. Ty, které si objedná, budou zahrnuty do pravidelných měsíčních splátek.

Splátky operativního leasingu zahrnují prakticky veškeré náklady související s provozem vozidla: servisní náklady včetně pneuservisu, zákonné a havarijní pojištění, dálniční poplatky, silniční daň, poplatek za rádio, non-stop silniční asistenční službu s náhradním vozidlem na 5 dnů zdarma, provoz elektronické knih jízd.

Výhodami operativního leasingu je kompletní správa vozového parku od pořízení nových vozidel, jejich provoz a servis až po prodej ojetých - ukončených vozidel. Pravidelný reporting o stavu jednotlivých vozidel a provozních nákladech pro zajištění maximálního přehledu o efektivitě celého vozového parku.

Důležitá výhoda je rovněž průběžná obnova vozidel bez potřeby vlastního kapitálu, tedy snížení množství vázaného kapitálu v účetní bilanci a usnadnění finančního plánování, neboť vozidlo je po celou dobu leasingu majetkem leasingové společnosti.

Hertz Leasing umožňuje i výhodu velkoodběratelských slev poskytnutých na pořízení předmětu leasingu, které se promítají do výše měsíční splátky. Vzhledem k tomu, že celá leasingová měsíční splátka je nákladovou položkou, je tedy plně daňově odečitatelná. Také zpravidla není požadována akontace, která u finančního leasingu tvoří běžně až 30% z pořizovací ceny vozu.

Zákazníci se mohou spolehnout na firmu, která spravuje vozový park mnoha významným společnostem po celém světě. Operativní leasing vozidel Hertz Leas zajišťuje za mimořádně výhodných podmínek v nejvyšší možné kvalitě.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil