Žádejte cyklo dresy a doplňky od českého výrobce. Třeb hned přes eshop

19. duben 2013  Redakce MS   Lifestyle  6235 zobrazení  407 slov

PR. Cyklistické oblečení v průběhu let prošlo vývojem. Ručně vyráběné cyklo dresy a další doplňky si lze vybrat i objednat například přes e-shop.

Žádejte cyklo dresy a doplňky od českého výrobce. Třeb hned přes eshopŽádejte cyklo dresy a doplňky od českého výrobce. Třeb hned přes eshop

Sportovní oblečení, zejména pro cyklostiku, lze zakoupit ve specializovaných obchodech. Ovšem často jsou to konfekční cyklo dresy i z méně kvalitních materiálů. Ti, kteří raději zvolí funkční ručně vyráběné dresy a další oblečení nejen pro cyklistiku, mají volbu.

V Jablonci nad Nisou působí renomovaný výrobce sportovního a hlavně cyklistického oblečení značky ELEVEN sportswear. Firma se vyznačuje i tím, že vyráběny jsou cyklo dresy na míru už od jednoho kusu. Toto zboží je možné zakoupit přímo v jablonecké kamenné prodejně a dále je zboží nabízeno v internetovém obchodě.

Předností zakázkové výroby tohoto sportovního oblečení je zejména to, že je prováděno tzv. sublimační technikou. Díky tomu je každý dres, kraťasy nebo i soft shellová bunda originálem. Výhodou je i to, že lze mít cyklo dresy podle svého designu. Sportovní oblečení si u ELEVEN sportswear nechávají zadávat závodní jezdci a firemní týmy. Společnost vyváží cyklistické dresy do všech zemí Evropské unie.

Další součástí výbavy každého cyklisty jsou cyko bundy. Ty patří mezi základní produkty v cyklo oblečení. V průběhu let došlo k výrazným inovacím a jsou vyráběny novými technologiemi z kvalitních materiálů. To se týká i cyklo kombinéz.

Cyklistické oblečení přes ehop

V eshopu ELEVEN sportswear je v nabídce několik verzí dresů bez rukávů, s krátkým rukávem a s dlouhým rukávem. Všechny tyto druhy jsou navíc v odlišných typech střihů: upnutý, volnější, dámský dres.

Cyklisté mají široký výběr i v dalších kategoriích, jako jsou cyklo kalhoty či cyklo rukavice.

Pro snadnější nákup slouží v internetovém obchodě tabulky velikostí. Pozitivní je i podrobné představení materiálů, ze kterých je cyklistické oblečení na míru vyráběné.

V nabídce internetového obchodu jsou i další nezbytné cyklo doplňky.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x