Vyzkoušeli jsme nákup ojetého auta od Auto Diskont

21. říjen 2011  Redakce MS   Lifestyle  3575 zobrazení  321 slov

PR. Zkušenosti s nákupem ojetého vozu jsou různé. Důležité je od prodejce požadovat kvalitu a garanci.

Vyzkoušeli jsme nákup ojetého auta od Auto DiskontVyzkoušeli jsme nákup ojetého auta od Auto Diskont

Koupit si ojeté motorové vozidlo není nic špatného. Klasické autobazary nabízejí mnoho aut různých značek a modelů s různorodou kvalitou.

Novinkou na trhu mezi prodejci ojetých automobilů je například AUTO DISKONT. Ten se zaměřuje na auta v ceně do 150 tisíc korun. Prodejce doživotně garantuje legální původ vozu a v případě výskytu jakékoliv "právní vady, jako je nesplacený leasing či exekuce na vůz se vrací plná kupní cena.

Pro zákazníka je samozřejmostí seznámení s jízdními vlastnostmi vozu při zkušební jízdě. Rovněž si technický stav vozu lze ověřit, a to třeba i za asistence vlastního automechanika na zvedací rampě.

Tuto prohlídku i zkušební jízdu je vhodné si nejprve zarezervovat na bezplatné lince 800200800 nebo stačí využít rezervaci on-line.

AUTO DISKONT má své prodejny po celém Česku, konkrétně v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Pardubicích, Chomutově a Plzni.

Jak si auto koupit

Samozřejmě AUTO DISKONT ojetá auta zejména prodává. Soukromá osoba při koupi auta musí předložit i občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

U fyzické osoby/živnostníka je to občanský průkaz, živnostenský list a osvědčení o registraci DPH. Právnická osoba předloží občanský průkaz oprávněné osoby, notářsky ověřená plná moc, kopie živnostenského listu a osvědčení o registraci DPH.

Cizinec pak při koupi předloží pas, povolení k trvalému pobytu, v případě živnostníka/právnické osoby další dokumenty.

Veškerá administrativa bývá vyřízena co nejrychleji.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x