Vyzkoušejte zdarma angličtinu online

20. září 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1877 zobrazení  552 slov

Zdokonalovat se v angličtině nebo v jiných cizích jazycích lze mnoha způsoby. Jedním z nich je online výuka s vlastním lektorem a vyučovacím programem.

Vyzkoušejte zdarma angličtinu onlineVyzkoušejte zdarma angličtinu online

Učit se angličtinu je možné několika způsoby. Ať je to klasická výuka v učebnách či zahraniční pobyty, je nutné učení věnovat hodně času, který je mnohdy až příliš zbytečný. Zvláště, když je spojen třeba s cestováním za výukou.

Reklama

Proto stále častěji se prosazuje výuka přes internet. Velkou výhodou je možnost učení z pohodlí domova. Lze totiž studovat kdykoliv a ušít si výuku doslova na míru. Samozřejmě učit se prostřednictvím internetové výuky může jak samouk nebo ten, který chodí do kurzu či je profesionálem.

Individuální vyučování

Nový výukový systém umožňuje se skutečně naučit u vybraného jazyka, kterým je obvykle angličtina, nejen gramatiku, ale především mít schopnost porozumění a zároveň v něm umět psát či komunikovat.

Metodu online výuky angličtiny ale i jiných cizích jazyků pro samouky vyvinula mezinárodně akreditovaná jazyková škola Evropské vzdělávací centrum. Tento způsob výuky je vhodný pro ty, kteří na klasické učení nemají čas. Samozřejmě je to ideální řešení i pro firmy nebo jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám. Studium angličtiny provází studenty česky, pokrývá výklady gramatiky a k dispozici je řada interaktivních cvičení.

Předností online výuky je garantovaný pokrok při studiu angličtiny 20 minut denně nebo 3 x týdně 40 minut. K dispozici je vedení při učení rodilý Brit a samozřejmostí český lektor.

Firemní vyučování

Kromě individální výuky je online nejen angličtina vhodná i pro firmy, které chtějí své zaměstnance jazykové vzdělávat. Prostřednictvím kurzů budou moci zaměstnanci studovat kdykoliv, firma přitom ušetří až 60 % nákladů při dosažení vyšší efektivity.

Zaměstnanci studují, když na to opravdu mají čas a nejsou blokováni pracovními povinnostmi. Prochází studiem dle přesně stanoveného rámce, který koresponduje s EU, Cambridge angličtinou a požadavky na mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge, DELF, DELE, Goethe.

Samozřejmostí je lektorka a její nejdůležitější výklady a MP3 nahrávky lze stáhnout a používat během jízdy dopravním prostředkem nebo při cvičení či vaření.

Vstupní test angličtiny

Aby byla zvolena správná výuka, využívá se vstupní diagnostický test z angličtiny. Ten obsahuje 60 náhodně generovaných otázek v angličtině prověřující znalost angličtiny nejen ve slovní zásobě, ale také ve čtení, psaní, gramatice a celkové orientace ve využití anglického jazyka. Test z angličtiny pomáhá zdarma zjistit pokročilost znalostí.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil