Vyzkoušejte si srovnání finančních produktů a energií

7. říjen 2011  PR   Lifestyle  2750 zobrazení  382 slov

PR. Srovnat si jednotlivé nabídky a ceny například plynu či povinného ručení na jednom místě je poměrně snadné. Zvláště při využití porovnávače cen online.

Plyn, elektřina, povinné ručení, půjčky, kreditní karty, spořící účty, hypotéka - to je jen malý výčet produktů, u kterých se často mění cena a proto je vhodné používat pro srovnání kalkulačky.

Stále více se tak prosazují online srovnávače. Jedním z nich je TopSrovnání.cz, který porovnává ceny nabídek finančních produktů (např. povinné ručení a hypotéka) a energií. Nejen, že se na jednom místě získá přehled o nabídkách, pozitivní je především čenová úspora. A to až až 80 % při výběru správné banky/pojišovny/dodavatele energii.

Tímto způsobem lze získat levné povinné ručení, neboť si lze srovnat všechny pojišťovny a porovnat konkrétní cenové nabídky pro rok 2012, podmínky a limity krytí, bonusy a odměny.

Podobné je tu i u pojištění. Trend online srovnavání finančních produktů a pojištění a nově také elektřiny a plynu, např. v Anglii až 50 % finančních produktů je uzavíráno online, a to na zakladě srovnání nabídek.

Okamžité srovnání u online kalkulačky je i u velmi častého produktu pro pořízení vlastního bydlení, jako je hypotéka.

Online srovnání dále umožňuje vyhledat vyhledat během několika vteřin nejlepší podmínky pro spoření a zhodnocení úspor. Jedním z nejdůležitějších parametrů spořících účtů je úroková sazba.

Srovnávač cen dále nabízí finanční produkty typu kreditní karty nebo klasické půjčky a již zmíněné hypotéky. Odkazuje i na informace institucí, jako je Ministertsvo financí ČR či Česká národní banka.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil