Vyzkoušejte si kupování kancelářských potřeb přes net

27. únor 2011  PR   Lifestyle  2201 zobrazení  209 slov

Internetové nakupování je pro současný hektický život nejpohodlnější způsob jak si obstarat potřebné věci. Třeba i kancelářské potřeby mají svůj e-shop.

Vyzkoušejte si kupování kancelářských potřeb přes netVyzkoušejte si kupování kancelářských potřeb přes net

Pod pojmem kancelářské potřeby myslíme třeba tonery, ale patří sem i kancelářská židle. Stejnojmenný e-shop je přehledně rozdělen do kategorií, které zahrnují například nábytek nebo papírové produkty.

Reklama

Pro lepší představu vyzkoušíme nákup, při kterém si chceme koupit kancelářské křeslo. Tuto položku najdeme v menu pod linkem manažerské křeslo. Prolistujeme si jednotlivé nabídky podle fotky a ceny. Pokud se nám něco konkrétního líbí, klikneme na odkaz - a případně dokončíme objednávku.

Stejným způsobem si můžeme zakoupit další kancelářský nábytek, kopírky a nechybí ani skartovačka či kancelářský papír. Tedy klasický e-shop. Ovšem to, co je podstatné a čím se nákup liší od ostatních je možnost platby na fakturu se splatností 30 dnů a dalšímy výhodami.

Při nákupu od 1350 korun je doprava zdarma s dodávkou do 24 hodin. Až 30 dní záruka na vrácení zboží a 2 roky záruky na všechny druhy zboží. Samozřejmostí je i možnost nákupu formou náhradního plnění.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil