Vyzkoušejte PVC lajny na tenis od Fatry

20. květen 2012  Redakce MS   Lifestyle  2477 zobrazení  433 slov

PR. Tenisové lajny pro antuková hřiště vhodné pro renovaci i výstavbu nových tenisových kurtů jsou k dispozici z neměkčeného PVC. Vybírat lze z několika rozměrů.

Vyzkoušejte PVC lajny na tenis od FatryVyzkoušejte PVC lajny na tenis od Fatry

Sporty jako tenis, nohejbal či volejbal se těší široké oblibě. Pro tyto sportovní aktivity je ale nutné mít adekvítní antukové hřiště a další vybavení. Co by ale bylo hřiště, kdyby bylo bez lajn.

Samozřejmě už není nutné tenisové lajny "vyrábět" postaru, ale moderním způsobem. Nové tenisové lajny určené pro antuková hřiště jsou vyrobeny z neměkčeného vinylu. Ty jsou v bílé barvě RAL 9003, materiál je zároveň UV stabilizován.

Prověřený výrobce Fatra

Výrobcem těchto tenisových lajn je Fatra, která má více jak 75 letou historii. Ta má ve svém výrobním programu několik typů tenisových, ale i volejbalových a nohejbalových lajn.

Sada na jeden tenisový kurt se skládá z návinů lajn o rozměrech 1x22 m, 4x24 m a 1x30 m a z kovového kotvícího systému, který ke složen z 18 ks trubek a 18 ks kolíčků.

Lajna pro tenisový, nohejbalový nebo volejbalový kurt je vyrobena technologií extruze z UV stabilizovaného neměkčeného PVC v bílé barvě (RAL9003). Určena je k použití na antukových kurtech, kde při správném postupu montáže a údržby může sloužit dlouhá léta.

Pokud se zvolí nohejbalový komplet, sestava je následující: 2x18 m, 4x9 m, 1x 12,90 m a 12 párů kotevního systému. Na zakázku je možné vyrobit i sady volejbalové kurty.

Výhody tenisových lajn od Fatry

Výhodami produktu jsou trvanlivost, česká produkce, nákup přímo od výrobce, komplexní systém, produkt je dlouhodobě ověřený na mnoha kurtech v Česku, Slovensku, Německu, Rakousku a Rumunsku.

K ukotvení tenisových lajn do povrchu kurtu do země slouží systém složený ze dvou prvků. Prvním je trubka, která po zakopání do země pod úhlem funguje jako jistící prvek pro druhou část kotevního systému, kterým je kovový kolík.

Lajny jsou baleny v návinech v předem určených délkách, samotný návin má průměr 80 cm, aby se vešel na běžnou dřevěnou paletu. Na jedné paletě můžeme odeslat celkem 4 kompletní sady včetně příslušných prvků kotevního systému.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x