Vyzkoušejte převratnou novinku na trhu povinného ručení

25. srpen 2011  PR   Lifestyle  1644 zobrazení  369 slov

Povinné ručení nemusí být pro řidiče už tak drahé. Nový produkt třeba zohledňuje kvalitu řidiče a jeho způsob jízdy na komunikacích.

Povinné ručení, jak už název napovídá, je povinnost každého vlastníka motorového vozidla. Mít pojištěné auto nebo motorku ale nemusí být velký zásah do rozpočtu. Zvláště, když pojišťovny vymýšlejí stále nové produkty pro zákazníky.

Reklama

Například ČSOB Pojišťovna zavádí převratnou novinku na trhu povinného ručení - pojištění vozidel Naše auto. Stručně lze tento pojišťovací produkt popsat jako: ceny povinného ručení šité na míru řidičů.

U tohoto produktu není důležité, jaké auto se pojišťuje, ale jaký je kdo řidič. Oceňují se tedy vlastnosti řidiče a posuzuje se, zda řidič často havaruje či nikoliv.

Produkt Naše auto přizpůsobil sazby povinného ručení tak, aby nebylo drahé pro ty, kteří jsou dobrými řidiči.

Od 1.6.2011 jsme pro vás připravili zcela nové pojištění vozidel Naše auto! Nyní už nezáleží na tom, jaké auto řídíte, ale jaký jste řidič. Uvědomujeme si, že dobří řidiči nemusí platit drahé povinné ručení a tomu jsme přizpůsobili i naše sazby povinného ručení.

Jaké jsou další výhody při sjednání povinného ručení? Pokud se uskuteční online přes internet, je to rychlé a navíc s 10% slevou.

Bonusová pojištění

Zahrnuje i úrazové pojištění řidiče, nadstandardní asistenční služby i při poruše vozu, pojištění osobních věcí řidiče, jeho partnera a osob blízkých.

Povinné ručení je bez starostí. Autonehodu nyní ČSOB Pojišťovna řeší za řidiče. Když někdo pojištěnému řidiči nabourá vůz, pojišťovna vyřídí škodu s cizí pojišťovnou za řidiče.

nabízeno je i široké spektrum asistenčních služeb nejen při havárii, ale i při poruše vozu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil