Vyzkoušejte obchody s módními značkami v Praze

8. květen 2012  Redakce MS   Lifestyle  2043 zobrazení  305 slov

PR. Módní obchody patří mezi nejvyhledávanjšími místy pro nákup nového oblečení a doplňků. V Praze je nejideálnější příležitost k nakupování díky mnoha značkovým obchodům.

Vyzkoušejte obchody s módními značkami v PrazeVyzkoušejte obchody s módními značkami v Praze

Moderní obchody se světovou módou jsou především doménou Prahy. Samozřejmě velké obchodní řetězce jsou i mimo hlavní město, zaměřme se ale spíše na butiky.

Značky Lindex, Mango, Desigual, Bershka - to jsou známé obchody, které ženy milují. Specialistou na tyto zančkové obchody je centrum Chodov, na Praze 4 a samozřejmě centrum hlavního města.

Prodejna Lindex Praha patří do sítě prodejen Lindex. Obchodní filizofie těchto značkových obchodů nabízet zákaznicícm inspirující a cenově dostupnou módu. Ta je složena z několika kolekcí dámské konfekce a spodního prádla, nechybí ani dětské oblečení.

Lindex je značka, která není zatím v České republice tolik rozšířená. Tato síť je spíše etablovaná s téměř 350 obchody ve Švédsku, Norsku, Finsku, Estonsku, Litvě a Lotyšsku.

Mango Praha je další značka, která se orientuje na neobvyklou a trendy módu. Ženy oceňují široký zejména sortiment oblečení.

Další značkou je Desigual Praha. Tento obchod se chlubí širokým sortimentem oblečením. Tím čím se ale tento obchod liší od ostatních jsou promo akce. Například byly nachystány slevové akce typu, že pokud zákazníci do prodejny přijdou ve spodním prádle, tak bude určitý počet zákazníků oblečeno zadarmo.

Bershka Praha je oblíbený butik převážně pro mladé dívky. Avšak najdou si ze širokého sortimentu i ženy a dámy, které milují styl. Oblečení je kvalitní a originální, navíc jsou za rozumné ceny.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil