Vyzkoušejte nový eshop s víny. Je ideální nejen pro Prahu

26. únor 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  1853 zobrazení  415 slov

PR. Víno patří mezi nejoblíbenější nápoje. Milovníci vín jistě ocení špičková vína a prověřené destiláty od certifikovaných výrobců.

Vyzkoušejte nový eshop s víny. Je ideální nejen pro PrahuVyzkoušejte nový eshop s víny. Je ideální nejen pro Prahu

Vinotéky a specializované prodejny vín najdeme v mnoha městech, kde jsou standardní nabídkou obchodů. A to nejen v oblastech a regionech, kde se vinná réva pěstuje.

Jedním ze specialistů na prodej vín je Winehouse.cz, který prodává vína prostřednictvím e-shopu. Tento obchod s vínem se vyznačuje širokým výběrem kvalitních vín a destilátů. Dále je v nabídce příslušenství a nechybí ani delikatesy.

Vína pro Prahu

Prodej vína Praha má v nabídce vína od ověřených dodavatelů vín, od certifikovaných výrobců destilátů a především uznávané značky. Milovníci vína se mohou spolehnout na nízké ceny vín 89 korun. K dispozici jsou sezónní akce a bonusové programy pro věrné zákazníky.

Mezi další přednosti e-shopu kromě toho, že nabízí prodej vína online, jsou bonusy jako rozsáhlý kalendář akcí, sommeliérské videodegustace, poradna pro začátečníky a další zajímavosti.

Zákazníci mohou očekávat i spolehlivost. Třeba je zajištěna bezpečná přeprava vín do 3 dnů po celém Česku a po Praze čtvrteční rozvoz zdarma.

Je z čeho vybírat

V současné nabídce milovníci vín se mohou těšit z nabídky z těchto vinařství: Vinné sklepy Kutná Hora, Nové vinařství, Vinařství Binder, Vinařství Bíza, Vinařství Grmolec, Vinařství Hort, Vinařství Kraus, Vinařství Krist, Vinařství Lahofer, Vinařství Mádl, Vinařství Maňák, Vinařství Marcinčák.

Dále je v nabídce: Vinařství Michlovský, Vinařství Mokruša, Vinařství Na Soutoku, Vinařství Proquin, Vinařství Šebesta, Vinařství Skoupil, Vinařství Sonberk, Vinařství Špalek, Vinařství Spielberg, Vinařství Tetur, Vinařství Trpělka a Oulehla, Vinařství U Kapličky, Vinařství Vajbar, Vinařství Valihrach, Vinařství Volařík, Vinařství Žůrek.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil