Vyzkoušejte módní obuv i od klasických obchodníků

30. srpen 2011  PR   Lifestyle  1951 zobrazení  363 slov

Módní obuv nemusí být jen extravagantní zakoupená v buticích. Tradiční boty také reagují na aktuální trendy.

Boty nejsou jen nutnou věcí, stále častěji jsou módním doplňkem. Obuv se liší podle mnoha kritérií a účelu používání.

Reklama

V současnosti jsou oblíbené obchodní řetězce, které nabízejí širokou nabídku dámské, pánské a dětské obuvi. Každý z nich se navíc specialiuje nejen na většinovou masovou obuv, nabízejí i boty pro různorodou příležitost.

Deichmann obuv už v roce 1913 v německém Essenu a v současnosti je největším evropským prodejcem obuvi. Cílem firmy je prodávat kvalitní obuv za nízké ceny. Toho se snaží docílit i rozmisťováním prodejen a jejich vnitřním uspořádáním.

Humanic obuv je dalším světoznámým prodejcem obuvi, který se orientuje spíše na mladšího zákazníka. Je to odvážná, mladá a mnohdy i extravagantní značka. Tato firma si jde vlastní cestou - kombinuje módnost a atraktivitu nabízené obuvi, k tomu zákazníkovi nabízí služby a vysokou úroveň prodeje.

Stejně jako jiné prodejny, i Humanic neustále obměňuje svou nabídku a čtyřikrát ročně přichází ze zcela novými kolekcemi podle aktuálních trendů a ročního období.

CCC obuv se řadí mezi exkluzivní prodejce obuvi. Boty této firmy se vyznačují především perfektním módním vzhledem, s důrazem na aktuální módní trendy. V prodejnách tohoto řetězce si vyberou především ti, kteří mají vlastní styl a potřebují něco neopakovatelného.

Zdravotní obuv je zase doménou velkoobchodního prodejce Santé, který provozuje také zásilkový obchod. Obuv této značky je ideální cestou k tomu, aby nohy dlouho sloužily.

Boty značky Santé dokážou léčit různé deformace klenby a mohou zraněním a poškozením chodidla také účinně předcházet.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil