Vyzkoušejte moderní pomůcky na posílení břišního svalstva

14. červenec 2011  PR   Lifestyle  3603 zobrazení  631 slov

Kdo by nechtěl mít pevné břišní svaly. Cvičení je pro mnohé zbytečně fyzicky namahavé, a tak proč nevyužít moderní pomůcky.

Břišní svalstvo je velmi vhodné udržovat v kondici. Povislé a zesláblé svaly nejsou příliš estetické a ani nepřispívají celkovému zdraví člověka. Vzhledem k tomu, že je přirozené mít s postupujícím věkem svaly ochabující, je nutné pro zpevnění cvičit či používat jiné metody, které nevyžadují příliš velkou fyzickou námahu.

Reklama

Představíme si přístroje, které vhodně posilují břišní svalstvo. Využít lze totiž několik druhů pomůcek, aby byl člověk opět fit.

Trenažéry

Představte si, že budete mít doma trenažér, který je podobný "skákajícímu býkovi". Tento přístroj je vhodný pro ty, kteří nemohou dělat namáhavá fyzická cvičení nebo nejsou ochotni je dělat. Elektrický posilovací rodeo stroj YJ-1055A si určitě vyberou ti, kteří v klidu z pohodlí domova chtějí dosáhnout skvělých výsledků a formy bez jakékoliv námahy.

Velmi zajímavým posilovacím strojem je také trenažér jízdy na koni RIDETUTOR325. Nabízí možnost dosáhnout formy terapie jízdou na koni. Věrně simuluje přirozenou koňskou chůzi, krok, lehký poklus i cval.

Masážní pásy

Oscilační masážní pás 608 je další z produktů moderní péče o tělo. Tento pás spojuje tradiční masážní techniky a moderní technologie. Lze si volit intenzitu intenzitou a směr oscilace. Také umožňuje kombinovat relaxaci svalů se stimulačním cvičebním programem, který působí aktivně na masírované oblasti a pomáhá tak odstraňovat přebytečný podkožní tuk.

Posilovací pás MK-307 je multifunkční hubnoucí pás. Je možno je použít na více místech, tedy nejen na břicho. Ale také na obličej, ramena, paže, zadek, stehna nebo lýtka. Tento pás poskytne současně asymetrickou vibrační masáž a elektronickou stimulaci svalů.

Dalším multifunkčním hubnoucím masážním pásem je TL-2004B. Je skvělým pomocníkem při hubnutí a formování postavy, navíc je určený pro masáže celého těla a tedy nikoliv jen břišních svalů.

Míč či posilovací stroj

Hojně využívanou pomůckou je i míč Pilates GymBall. Cvičení s ním rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo svaly jako základ správného držení těla.

Pro náročnější cvičení se už vyplatí používat posilovací stroj. Jedním znich je například Jett 006, který představuje revoluční způsob posilování břicha. A to jak jeho spodní, střední a horní části, tak rovněž šikmých bočních svalů.

Vyzkoušet lze i posilovací oscilační Hawai židli DFL-518. Ta stimuluje krevní oběh, zlepšuje peristaltiku střev a žaludku. Napomáhá udržovat mladistvý vzhled, odbourává přebytečný tuk v oblasti pasu a posiluje pohyblivost břišní části a pasu. K vytvarování břišních svalů je vhodné používat i posilovací stroj JETT-579.

Všechny tyto pomůcky ke cvičení a zpevnění břišního svalstva si lze objednat na specializovaném e-shopu ElektroCoLeti.cz.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x