Vyzkoušejte líčení odolávající i nepřízni počasí

17. listopad 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2130 zobrazení  467 slov

Dekorativní kosmetika zahrnuje převážně make-up nebo rtěnky s lesky na rty. O svou pleť by se žena navíc v podzimním a zimním období měla více starat.

Podzim je pro pleť obdobím, kdy výrazně trpí. Důvodem jsou občasné deště, mrholení, ranní mrazíky a silný vítr s deštěm. Proměnlivé počasí spojené s inverzí a dokonce i smogem lidskému zdraví vůbec nepřispívá a pleti už vůbec ne.

Reklama

Většina žen to už jistě zažila. Takové počasí dokáže během pár minut dokonale zničit nejen make-up, ale i rozmazat stíny a řasenku. Nemluvě o obtisknutém make-upu a pudru v límcích kabátů a svetrů.

Aby se toto nestalo, je nutné tomu předcházet. Dekorativní kosmetika je řešením. Ta totiž drží na svém místě a odolá i nepřízni počasí.

Stovky kvalitních produktů dekorativní kosmetiky lze koupit na internetu, například na Parfums.cz. Osvědčené produkty jsou od značek Bourjoys, Mary Kay, Clinique, Estee Lauder, Shiseido, Max Factor, Vichy či Lancome.

Mezi dekorativní kosmetiku patří zejména rtěnky, řasenky, oční stíny, make-upy, lesky na rty, tvářenky a mnoho dalších druhů zboží.

Jak na make-up

Jednotlivé make-upy se od sebe liší. Například Max Factor Lasting Performance kryje, neucpává póry a zanechává na pleti přirozený matný povrch bez lesku. Jeho účinek je trvanlivý, vydrží beze změn po dobu 8 hodin. Je odolný vůči otěru, barevné pigmenty jsou fixovány na tváři.

To L´Oréal Infaillible perfektně kryje a uchovává pleť svěží po velmi dlouhou dobu. Kryje nedokonalosti a tmavé kruhy, zajišťuje matný povrch pleti.

Nebo Lancome Teint Miracle je inovativní rozjasňující základový make-up sjedncující barevný tón pleti, vytváří přirozený vzhled. Obsahuje UV filtr SPF 15, který chrání před agresivními škodlivými vlivy životního prostředí. Díky nové technologii AURA - INSIDE perfektně rozzáří pleť, dodá ji energii a živost.

Rtěnky

Žena používá i rtěnku. Kvalitní výrobek je základem úspěchu. Například díky jedinečnému krémovému složení se Mary Kay Creme Lipstick velmi snadno nanáší a poskytuje rtům stálou ochranu.

Mikročástice zajišťují jemnou strukturu a umožňují rovnoměrné nanášení. Obsahují antioxidanty, které chrání rty před stárnutím a dodávají jim potřebnou vlhkost a vláčnost.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil